Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

TOP Bentley Continental GT na svete: 650-koní, motor V12, unikátne doplnky!

Keď sa povie najvýkonnejšie, najrýchlejšie a najluxusnejšie Bentley Continental GT na svete, ide skutočne do tuhého. Toto nie je automobil pre masy. Tento skvost ťa nenechá chladným. Parametre, sila a pôsobivé detaily nemajú pokoriteľa!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
02.07.2022
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: bentleymotors.com

Video: TOP Bentley...

Auto-moto zaujímavosti

Tento skvost zapracoval na tom, aby bol najlepší. Continental GT Mulliner dostal vylepšenia výkonu a podvozku GT Speed. Je to najrýchlejší, najdynamickejší a najluxusnejší člen radu Continental.

Výkon 659 koní

6,0-litrový V12 motor, ručne vyrobený v Crewe, poskytuje výkon 659 k (650 k) a krútiaci moment 900 Nm. Motor V12 TFSI je ručne vyrobený v uhlíkovo neutrálnej továrni Bentley v Crewe. Zaujíma ťa akcelerácia? Zrýchlenie z 0-100 km/h zvládne za 3,6 sekundy!

Maximálna rýchlosť 335 km/h

Najvyššia rýchlosť, ktorú je možné dosiahnuť s touto loďou je 335 km/h. Aktívne vektorovanie krútiaceho momentu cez eLSD a elektronické riadenie všetkých kolies sa postará o jedinečné parametre.

Rad S Azure a Speed

Toto delo je postavené na základe nedávno predstavených radov S a Azure a Speed. Nový GT Mulliner v Crewe debutoval na Goodwoodskom festivale rýchlosti 21. Júna 2022 s novým radom S.

Utimátna verzia Continental GT Mulliner

Vynovené modelové portfólio Bentley je korunované novou ultimatívnou verziou Continental GT Mulliner, ktorá bude sedieť na vrchole rodiny Continental a dvojdverových grand tourerov. Vďaka vylepšeniam motora W12 a pokročilého podvozku zdieľaného s GT Speed sa GT Mulliner V12 stáva najvýkonnejším, najrýchlejším, najdynamickejším a najluxusnejším Continentalom GT, aký bol doteraz vyrobený.

Ako vzniká dokonalosť?

Nový GT Mulliner W12 berie to najlepšie zo všetkých svetov. Trúfne si tak na vytvorenie dokonalého Continentalu GT, ktorý kombinuje výkon a dynamiku rýchlosti, pohodlie nedávno predstaveného radu Azure a magický punc dokonolasti a umenie ručnej výroby Mullinera.

Elektronické radenie všetkých kolies

Elektronické riadenie všetkých kolies zlepšuje dynamický charakter Continentalu GT Mulliner W12 v každom z jazdných režimov. Jedinečný dizajn 22-palcového kolesa Mulliner je vybavený samonivelačnými odznakmi, ktoré zaisťujú, že Bentley „B“ zostane vždy pritlačený k vozovke. Ako sa ti páči novinka s potenciálom dobiť svet a poraziť konkurenciu?

Zdroj: bentleymedia.com

najvýkonnejšie, najrýchlejšie a najluxusnejšie Bentley Continental GT

Video: TOP Bentley Continental GT na svete

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01100 km/h pod 2 sekundy, 4 motory: 2 000-koňový Ford Transit SuperVan! Pokorí rýchlostné limity. Prekvapí nielen pohonom. To je 2 000-koňové monštrum z dielne...28. Jún, 2022
02Nová faceliftovaná Škoda Octavia: Prvé zábery - iná maska a zadná časť Nová faceliftovaná Škoda Octavia je tu. Čo môžeme od novinky, ohlásenej ešte v roku 2019...26. Jún, 2022
03Auto so solárnym pohonom je tu: 160 km/h, pol roka jazdy iba zo slnkaAuto so solárnym pohonom už dávno nie je iba sci-fi predstava. Doteraz najlepšie prevedenie...30. Jún, 2022