Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda
Magazín Autobazar.EU Podcasty

Podcasty

Chceli by ste na svojom aute farbu saténovej kriketovej loptičky alebo alpský zelený satén? (podcast)

Ktorá automobilka vám ich ponúka? Britskí aktivisti chceli zvýšiť rýchlosť na diaľniciach. Akú odpoveď im dala vláda? Chceli by ste súkromnú čerpaciu stanicu na svojej záhrade?

Nielen tieto informácie sa dozviete v auto-moto podcaste portálu Autobazar.eu s Ďurom Sabom. O jazdenkách vieme všetko.

Koľko je na svete áut? Poznáme štatistiky (podcast)

Koľko je zápisné do Formuly 1? Už teraz je to veľa a suma sa bude zvyšovať. Koľko je na svete automobilov? Odhadované čísla sú zaujímavé. Zistíme aj prečo je staré socilistické auto na predaj za vysokú sumu a čo určite nerobiť za volantom.

Nielen tieto informácie sa dozviete v auto-moto podcaste portálu Autobazar.EU s Ďurom Sabom. O jazdenkách vieme všetko.
 

Je znalkyňou slovenských púmp, rada by šoférovala autobus a miluje manuál (podcast)

Vo vodičskom rozhovore nám herečka a moderátorka Katka Brychtová prezradí viac. Na svete je auto, ktoré dokáže to isté čo pes, predstavíme si ojedinelú umyváreň pre motocyklistov a koľko stojí najdrahšie parkovacie miesto na svete? Nielen tieto informácie sa dozviete v auto-moto podcaste portálu Autobazar.EU s Ďurom Sabom. O jazdenkách vieme všetko.

Skúsili by ste vypátrať vaše prvé auto, ktoré ste dávno predali? (podcast)

Rodina v Nemecku to skúsila a je z toho krásny príbeh. V Chorvátsku majú nové inteligentné radary a chceli by ste zažiť noc v múzeu? My vás do jedného výnimočného pozveme. Nielen tieto informácie sa dozviete v auto-moto podcaste portálu Autobazar.EU s Ďurom Sabom. O jazdenkách vieme všetko.

Viete si predstaviť, že by bolo na Slovensku zakázané cez víkend jazdiť autom? (podcast)

Nemecký minister to doma skúsil navrhnúť, ale nepochodil. Prečo? 

Dnes si predstavíme aj kľúč od trojmiliónového auta, zistíme prečo minister zmenil názov auta svetovej automobilky a potešíme sa z toho, že tunelári naplno pracujú. Aj tieto informácie sa dozviete v auto-moto podcaste portálu Autobazar.EU s Ďurom Sabom. O jazdenkách vieme všetko.

Števo Eisele: Prečo si platí z vlastných peňazí výlety za Formulou 1? (rozhovor)

Prečítajte si exkluzívny rozhovor so športovým redaktorom a komentátorom Formuly 1 a Ďurom Sabom. Dozviete sa unikátne informácie zo zákulisia.

Rozhovor: Legenda sa vracia - Tatra V8 MTX. Pozrite si unikátne fotografie (podcast)

Máme pre vás exkluzívny rozhovor o športovom aute Tatra V8 MTX. Zisťovali sme koľko sa ich vyrobí a kto si ich môže kúpiť.

Naučte sa holandský chvat. Môže pomôcť nielen vám (podcast)

Aj Európska únia chce, aby ho každý vodič ovládal. Proti kolónam môžu pomôcť lietajúce taxíky, len si ešte musíme počkať. Na akých diaľničných úsekoch sa maká? A ohlásili ďalšiu zvolávaciu akciu. Čo neurobil jeden pracovník vo fabrike? Aj tieto informácie sa dozviete v auto-moto podcaste portálu Autobazar.EU s Ďurom Sabom. O jazdenkách vieme všetko.

Ako budú policajti zastavovať unikajúce auto na diaľku? Poznáme konkrétne detaily (podcast)

V Česku pracujú na systéme, ktorý „vypne“ unikajúce auto na vzdialenosť až 300 metrov. Ako to bude môcť celé fungovať a na akých autách zisťoval Ďuro Sabo priamo od Zdeňka Lokaja, ktorý pracuje na vývoji tejto technológie.

V auto-moto podcaste portálu Autobazar.EU sa dozviete aj to, že istá Američanka prišla na fintu ako tankovať zadarmo. A ak si myslíte, že poznáte logá automobiliek, možno vás jedno logo z Talianska prekvapí.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Keď poznáte nedostatky na jazdenke, môžete ovplyvniť aj jej konečnú cenu (podcast)

Prečo je dôležité preverenie jazdeného vozidla ešte pred jeho kúpou? Napríklad si môžete dohodnúť, že predávajúci uhradí náklady za odstránenie nedostatkov na vozidle. Viac sa dozviete v novej časti auto-moto podcastu portálu Autobazar.EU s Ďurom Sabom.

Povieme Vám aj to, že koncern Volkswagen už vie, koľko kusov obľúbeného párku za rok predalo u zamestnancov, čo obsahuje pikniková taška za hriešne peniaze a či môže byť najekologickejším vozidlom auto, ktoré má spaľovací motor.

Preverenie vozidla: Viete, aké kvapaliny máte v aute? (podcast)

Pri kúpe jazdenky treba skontrolovať všetko, aj kvapaliny v aute. Ako sa to robí? Poradí vám náš technik Peter. Je to radosť alebo starosť, keď vám ukradnuté auto vrátia po 29 rokoch? Koľko áut jazdí po Slovensku a ako vyzerá opustená stodola plná peňazí?

Odpovede aj na tieto otázky sa dozviete v auto-moto podcaste portálu Autobazar.EU s Ďurom Sabom. 

Prečo je pri kúpe jazdenky dôležitá kompletná kontrola vozidla? (podcast)

Máte pojazdný zdvihák alebo radi ležíte pod autom? Pri kúpe jazdenky treba skontrolovať všetko. Ako? Poradí vám náš technik Peter. Kutil v Austrálii si postavil auto na solárny pohon. Čo na to použil? 

Vypočujte si najnovší auto-moto podcast portálu Autobazar.EU s Ďurom Sabom. O jazdenkách vieme všetko.

Ako predísť právnym chybám pri kúpe jazdenky? (podcast)

Viete si predstaviť, že by ste si kúpili novú jazdenku, no potom zistíte, že si ju nemôžete prepísať na seba? Aj to môžu spôsobiť právne nedostatky pri kúpe jazdeného vozidla. Náš technik Peter vám dá pár tipov, ako tomu predísť.

Ako sa vyhnúť zbytočným problémom pri kúpe jazdenky? (podcast)

Máme pre vás zopár jednoduchých rád od nášho technika Petra. Švajčiarsky tím Formule 1 sa doma nemôže volať, tak ako sa volá, lebo by dostal pokutu. Prečo hrozí v "zelenom" meste Utrecht elektrina na prídel? A čo nové sa bude od júla montovať do nových áut? Aj tieto informácie sa dozviete v auto-moto podcaste portálu Autobazar.EU s Ďurom Sabom.
 

Autá troch farieb sa stávajú účastníkmi nehôd častejšie (podcast)

Je medzi nimi aj tá vaša? Prečo nemusí Tesla zvolávať autá do servisu, keď má zvolávaciu akciu? Čo robí inak ako ostatné automobilky? Americkí majitelia nových Lotusov so svojimi autami nemôžu jazdiť. Za všetko môžu úradníci. Čo sa deje? Odpovede aj na tieto otázky sa dozviete v ďalšej časti auto-moto podcastu portálu AUTOBAZAER.EU s Ďurom Sabom.

Kto jazdí v policajnom Ferrari v Česku a kde ho môžete stretnúť? (podcast)

Museli sa mechanici v policajných garážach zaškoliť? V rozhovore sa dozviete podstatné informácie o policajnom Ferrari. Ak máte chuť na historické Lamborghini, môže byť vaše už za pár tisíc eur. Prečo je tak lacné? Už aj v talianskej Bologni sa jazdí maximálne 30 kilometrovou rýchlosťou. Aj tieto zaujímavé informácie sa dozviete v ďalšej časti auto-moto podcastu inzertného portálu AUTOBAZAR.EU s Ďurom Sabom.

Tím Formuly 1 hľadá svojho nového šéfa cez inzerát (podcast)

Čo od uchádzača požadujú a čo sľubujú? Dozviete sa, ktoré modely áut boli minulý rok najpredávanejšie na Slovensku a na svete je technológia, vďaka ktorej už o pár rokov nebudeme pri odomykaní auta potrebovať žiadny kľúč.

Najdrahšie investičné auto sa minulý rok predalo za viac ako 47 miliónov eur (podcast)

Tak drahé je auto, ktorých je na svete len 36. Do aukcie smeruje vozidlo, ktoré budúci švédsky kráľ dostal za maturitu a na svete je aj zoznam rýchlostných ciest a diaľnic, ktoré by sa v tomto roku mali dokončiť. Viac sa dozviete v novej časti auto-moto podcastu inzertného portálu AUTOBAZAR.EU s Ďurom Sabom.

Výrobca luxusných autobusov vyrobil ten najluxusnejší (podcast)

S kuchyňou, veľkou posteľou, sedačkou, alebo priestannou kúpeľňou. Koľko stojí? Mechanici Red Bullu urobili nový rekord F1, ktorý je úplne zbytočný. Prečo by sme 135 dní v jednom kuse jazdili na trase Humenné - Malacky? Odpoveďou je zaujímavosť zo sveta Pireli a predstavte si, že žije majiteľ Rolls Royce, ktorý rád ušetrí. Aj tieto informácie sa dozviete v novej časti auto-moto podcastu inzertného portálu AUTOBAZAE.EU s Ďurom Sabom.

V Spojenom kráľovstve zakázali reklamu na terénne auto, pretože jazdilo v teréne (podcast)

Vyzeralo to, že ľudí nabádajú k tomu, aby sa správali nezodpovedne. Vieme, ktorých 7 áut zabojuje o európske auto roka 2024. Bude víťaz po prvýkrát z Číny? Elektrické pluhy a smetiarske autá sa v New Yorku neosvedčili, uhádnete prečo?

Najčítanejšie

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.