Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda
Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Audi

Ostré Audi RS4 so zľavou takmer 10 000 €.

Asi každý človek by chcel mať auto, po ktorom celý život túžil. Plniť si sny je skvelé, hlavne ak sú na to prostriedky. Lenže sny sa plnia len výnimočne, preto sú tieto chvíle tak vzácne. A platí to aj o kúpe auta. Mnoho vodičov má vysnívané napríklad také Ferrari, no koľkí z nás ho reálne majú zaparkované v garáži? Asi nikto. Hneď keď sa na splnenie sna naskytne príležitosť, ozve sa racionálna časť človeka. Čo ak by som si kúpil niečo iné, čo bude praktickejšie? Možno aj takýmito pochodmi sa riadia budúci kupci a preto sa potom dostanú k rozhodnutiu pozrieť sa po rýchlom kombíku, ktorý bude mať aj praktické využitie.

4 ročné SUV Audi s nájazdom cez 530 000 km!

Pri kúpe auta človek musí zvažovať množstvo faktorov. Okrem typu karosérie či rozpočtu hrá zásadnú rolu určite práve použitie daného auta. Niečo iné bude vyhovovať pri použití v meste, niečo iné zas na diaľkové presuny. Ak hľadáte auto na to druhé, obvykle bude človek vyberať nejaký komfortný sedan či praktické kombi. Ale luxusné SUV? Nuž, niekto aj takéto auto využíva na hltanie neskutočných porcií kilometrov.

Najvýkonnejšie Audi: 925 koní RS E-Tron GT Performance beštie

Najvýkonnejší model so 4 kruhmi v znaku v histórii značky sa nenechá zahanbiť. Rivalom odzvonilo. Čo ponúkne koňmi nabité delo s pikantnou cenou? 

Toto Audi A6 stratilo z hodnoty 700 € mesačne, na predaj za cenu Octavie!

Audi patrí medzi značky, ktoré svojich kupcov lákajú priam magicky. Prémiová automobilka v spojení so spoľahlivosťou a výhodami koncernu. Jej autá sú pritom naozaj reprezentatívne, pohodlné, luxusné a v mnohých prípadoch aj spoľahlivé. Audi A4 či A6 bývajú obvykle stávkami na istotu, teda v prípade, ak sa zmierite s drahším servisom. Odmenou sú však prémiové jazdné vlastnosti. A ak ide o jazdenky, tie viete kúpiť aj v relatívne dobrých cenách.

Malé Audi ako nové za cenu Fabie, jasná kúpa?

Škoda Fabia je jednoznačne predajným hitom a jedným z najznámejších áut vôbec. Platí to o všetkých generáciach. Aktuálne najnovšia štvrtá generácia najskôr budila kontroverzie, predsa len oproti predošlej tretej generácií citeľne zdražela. No neskôr ľudia jej vlastnosti ocenili, ide vo všetkých smeroch o lepšie a modernejšie auto. Aby bol ale za konkurenta Fabie považovaný model z dielne prémiovej značky Audi? Nuž, pokiaľ nebazírujete po novom aute, aj k takémuto porovnaniu môže prísť. Model A1 môže totiž konkurovať aj Fabií.

Audi S3 tiež zasiahla modernizácia, má aj viac výkonu

Audi A3 nedávno prešlo malým faceliftom, pri ktorom pribudla najmä nová verzia a nové predplatné za niektoré služby. Je to vraj cesta, ale my si tým nie sme úplne istí v každom prípade. Veď platiť za vyhrievanie sedadiel, ktoré už v aute aj tak je, je celkom šialené. Ale A3 nie je jediná v ponuke. S modernizáciou prichádza aj Audi S3.

Facelift Audi A3 je tu, veľa úprav nevidno, ale pocíti ich peňaženka

Audi má model A3 vo svojom portfóliu už od polovice deväťdesiatych rokov. Súčasná generácia pokračuje v úspešnom ťažení a bude v ňom pokračovať aj naďalej vďaka modernizácii kompletne celého vozidla. Nenápadné zmeny vidno nielen zvonku, ale prejavili sa aj vnútri, kde sú celkom kontroverzné. Sú dokonca možno aj trochu šialené.

Audi RS6 GT hlási koniec legendy, ale najlepší možný koniec

Každý príbeh sa raz skončí, nech je akokoľvek pekný. A rovnako to je aj v automobilovom priemysle. Pôsobenie Audi RS6 na trhu sa blíži ku koncu a je to neklamný dôkaz toho, že prichádza nové modelové rozdelenie automobilky. Audi A6 má byť predsa už iba elektrické a jeho miesto na zaujať nové Audi A7, aby pôsobilo exkluzívnejšie, vyššie číslo je predsa viac, nie? Lenže to znamená, že RS6 elektrické byť nemôže.

Audi Q7 neodchádza, ukazuje druhý facelift

Audi Q7 je jedným z vozidiel, ktoré ostanú na trhu až dokým bude možné ich predávať. Je to auto celkom úspešné a veľké, až prekvapivo dlho sa drží v ponuke a tróni na aktuálnom vrchole bežných verzii SUV Audi. Q8 je predsa o trochu iné vozidlo. Vek 9 rokov však znamená aj niečo zásadné. Znamená, že vozidlo prechádza modernizáciu. Konkrétne už druhou a pripravuje technologickú aktualizáciu a aj aktualizáciu vzhľadu.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Audi Q8 e-tron Dakar beštia: 408 koní, 120 000 €!

Akcelerácia z 0 na 100 km/h za 5,8 sekundy! Brutálne parametre, výkon 408 koní! Cenovka 120 000 eur berie dych. Čo dokáže Audi Q8 e-tron beštia v špeciálnej Dakar edícii? 

Audi Q8 e-tron v edícii Dakar prejde aj cez terén a má dobrodružné zameranie

Automobilka Audi je pravidelným účastníkom vytrvalostných rally s názvom Dakar. Preteky už ale nie sú v Afrike, kvôli bezpečnostnému riziku, ale v Saudskej Arábii po koketovaní s Južnou Amerikou. Iné je však podstatné, meno týchto pretekov Audi použilo pre svoju špeciálnu sériu elektrického SUV Q8 e-tron.

Audi RS6 princa Harryho na predaj! Za cenu Superbu!

Pokiaľ si chce človek kúpiť nové auto, obvykle pozerá na parametre, ktoré sú pre neho naozaj dôležité. Jazdia však aj slávne osobnosti. Tiež majú autá, obvykle luxusnejšie a nepomerne drahšie ako bežní smrteľníci, no ako jazdené vedia byť za pomerne dosiahnuteľné ceny. Pokiaľ máte auto po niekom slávnom, tak nebude jazdiť lepšie a rýchlejšie ako iné, no je aspoň predpoklad, že sa na jeho servise nešetrilo. A niekomu to aj spraví radosť. Teraz sa predáva auto niekdajšieho princa Harryho, ktoré prekvapivo nie je za nedosiahnteľnú sumu.

Audi TT naozaj končí, má predsa sériu Final Edition

Audi TT si určite každý pamätá, veď v roku 1998, kedy bola predstavená prvá generácia, spravilo doslova šok. Šok bol aj z pohľadu jazdných vlastností, lebo vozidlo nebolo stabilné vo vysokých rýchlostiach, u nás nelegálnych, a dvíhalo zadnú časť. Preto ku ikonickým tvarom pribudol aj malý spojler. Odvtedy však prešlo už veľa rokov, konkrétne 25 a Audi TT ide pomaly, ale isto do zaslúženého dôchodku a konca výroby. Aktuálnu generáciu už Audi ukončí s novým modelom, či skôr novou sériou Final Edition.

Do Bentley za 1,85 milióna € audio za cenu Octavie!

Bentley je automobilkou, ktorej autá vlastnia len tí najvplyvnejší a najmajetnejší ľudia na svete. Ide o veľmi dobré auto, avšak predovšetkým slúži ako luxusný predmet a ukážka statusu a niečo, zásluhou čoho si môžete s kamarátmi porovnanávať... svoje majetky. Niekto má lepšiu jachtu, iný zas Bentley Batur s audiom za cenu Octavie.

Čínske Audi - 238 koní za zlomok ceny: R. I. P. Kodiaq za 44 000 €!

R. I. P. Kodiaq s cenou 44 000 eur! Čínske Audi ťa dostane nielen parametrami. Čo sa týka ceny je toto riešenie viac ako dobrou voľbou. 238 koní + pohon 4x4 už za 24 000 eur!

Audi Q8 a SQ8 ukazujú vylepšenia

Čas letí naozaj extrémne a ani sme sa nenazdali, prichádza facelift modelu Audi Q8, čo znamená, že bol predstavený približne pred 3 a pol rokmi, ak by sme mali tradičný cyklus, ale Q8 bola predstavená už v roku 2018. Takýto facelift spravidla prichádza v polovici životného cyklu a vylepšuje niektoré základné problémy auta. Pri Q8 ich až tak veľa nebolo a preto automobilka siahla po veľmi decentných vylepšeniach. Audi Q8 stále vyzerá ako predtým, len má niektoré detaily trochu zmenené.

Hudba v aute za 30 000 €: Audiosystém za cenu Octavie Combi!

Na trhu luxusných auto doplnkov a vychytávok sa objavil nový výstrelok pre prominentov. Tento audiosystém s cenou v prepočte 30 000 eur bude vlastniť len 18 ľudí na celom svete! Ktorý výrobca búra hranice luxusu? 

Najúspornejšie Audi: Jazdí 18 rokov so spotrebou 3 l!

Sen väčšiny šoférov. Spoľahlivá jazdenka s dlhou životnosťou a skvelou spotrebou. Toto Audi splní novému majiteľovi oboje. Najúspornejšie Audi 18 rokov so spotrebou 3 l!

BMW M5 Touring combi monštrum: R.I.P. Audi RS6

BMW oficiálne potvrdilo príchod ďalšieho bestselleru. Ostré kombi z pod plachty odhalil známy portál kolesa.ru. BMW M5 Touring neprehliadneš! Audi Superkombi nemalo žiadneho súpera. To sa zmení. R. I. P. Audi RS6!

Veľké MPV Audi RS za 6 000 €!

Mnoho vodičov pokladá príchod väčšej rodiny do života za koniec sna mať schopné a zábavné auto pre celú rodinu. Pokiaľ vám nestačí kombi, tak veľa možností nemáte. Na poli kombíkov nájdete totiž množstvo zaujímavých kúskov, ktoré stoja za pozornosť a na križovatke nechajú v prachu aj športiaky. No ak potrebujete čosi väčšie, máte smolu. Kedysi sme tu mali trend MPV, ktoré časom vystriedali hlavne dizajnovo atraktívnejšie SUV-čka. Navyše MPV-čka neboli až tak populárne, aby na ne vo väčšej miere cielili prémiovejšie automobilky. Máte tu ale Audi, ktoré však nie je celkom Audi.

Najčítanejšie

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.