Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Audi

Nové Audi Q8 e-tron nie je úplne nové, je v tom háčik

Audi sa podujalo na čiastočnú reštrukturalizáciu svojho modelového radu elektrických vozidiel. Stále ostáva označenie e-tron, ale už bude jasné do ktorej veľkosti sa konkrétne vozidlo radí. Po novom sa pôvodné Audi e-tron, ktorý začínalo novú éru elektrických vozidiel automobilky, premenuje na Audi Q8 e-tron a prinesie jemný facelift.

Poruchové motory: Audí, BMW aj Toyota

Audíny, Passaty aj Škody Superb nemusia byť kúpou, ktorú neoľutuješ. Subaru, VW, Toyota a BMW vyrobili autá s problémovými motormi. Ktorým motorom sa vyhnúť, ak nechceš riskovať nákladnú opravu? 

Video špeciál: Audi R8 V10 quattro Capristo vs Audi RS e-tron GT: Posledná atmosféra proti elektrike

Najvýkonnejšie Audi súčasnosti vs posledné najvýkonnejšie Audi ešte s atmosferickým spaľovacím motorom. Bude rýchlejší elektromobil alebo ešte klasický superšport?

K podmienkam testu ešte malý doplnok. Pred samotným nakrúcaním sme si dali s Jančim dva šprinty, ktoré nie sú na obraze,, ale spomíname ich v rozhovore. Kvôli zladeniu mechanizmu štartu a tiež zahriatiu pneumatík na oboch autách. Audi RS e-tron GT mal na začiatku nakrúcania batériu nabitú na 80%, čiže dostatočne pre účel porovnávania v šprinte. 

 

Opancierované Audi sa predáva za 7% pôvodnej ceny!

Luxusné autá sú obvykle výsadou horných niekoľkých percent populácie. Ono obecne cena áut stále len stúpa a dovoliť si nové auto luxusnej triedy nemôže len tak každý. Napriek tomu tento segment zákazníkov má a tí, keď sa auta zbavujú, dávajú šancu aj bežným smrteľníkom. Obvykle takéto auto pri predaji stratí množstvo zo svojej nákupnej ceny, tak, ako toto nezvyčajné Audi A8.

Moderné Audi A4 po 300 000 km, prekvapivo dobré!

Prémiové automobilky majú povesť zbytočne predražených áut, ktoré záujemcovi vytiahnu z vrecka všetky životné úspory. Iste, do istej miery to môže byť pravda. Hlavne neuvážená kúpa prémiovky bez dostatočnej rezervy na opravy môže byť finančnou samovraždou. Aj medzi prémiovkami sa však nájdu také, ktoré môžu byť nielen vecou prestíže, ale aj ekonomickou voľnou. Napríklad naftové Audi A4 Avant.

Čína dostane nové Audi Q6, bude väčšie ako Q7

Čína je naozaj obrovský trh, ktorý má veľký potenciál a vie to aj každá z automobiliek. Väčšina z nich pripravuje pre najľudnatejšiu krajinu samostatné modely. Novinkou na tomto poli je Audi Q6, ktoré je vlastne prerobeným Volkswagenom Atlas s viac technológiami, väčším luxusom a mnohými ďalšími vylepšeniami.

Mini Audi A1 do mesta s výkonom športiaku!

Audi je pre mnohých synonymum dokonalej prestíže, luxusu a v niektorých prípadoch aj športového auta. Obvykle však ide o stredne veľké a veľké autá, ako kompaktné mini auto do mesta si Audi asi nikto nepredstaví. Toto miesto zaujal práve model Audi A1, ktorý bol rozhodne viac zaujímavým ako rozšíreným. Na cestách ich je naozaj minimum a z Audi A1 vznikol ešte omnoho raritnejší model.

Audi A6 (C7): Aké je a na čo si dať pozor pri kúpe

Audi A6 je medzi vozidlami vyššej strednej triedy naozaj pojem. V svojich začiatkoch to bola vlastne len faceliftovaná verzia modelu Audi 100, ale odvtedy už pretieklo riekami veľa vody. Aktuálne máme na trhu už ôsmu generáciu vozidla tejto veľkosti, ktorá bude mať facelift a to znamená, že predchádzajúca generácia je stále a stále dostupnejšia.

Zábavný inzerát majiteľa Audi zo Žiliny baví internet!

Hneď na úvod prejdime priamo k textu inzerátu. "Toto je óda na auto. Na auto, čo obíde svet aj 50x, keď bude treba! Silné slová a dokonalý opis sa stali zárukou tohto inzerátu, že neostane nepovšimnutý. Ako písať inzerát na auto? Inšpiruj sa majiteľom Audi A6!

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Luxusné Audi A8 s V8 lacnejšie ako Passat v základe!

Kúpiť si nové auto alebo jazdené, ktoré je svojimi parametrami vysoko nad to, o čom ste snívali? To je pre mnohých náročná dilema. Iste, pri novom aute tu máte bezpečnejší pocit v oblasti servisu, na druhej strane ak máte auto bez havarijného poistenia a celkom nové auto pošlete niekam do priekopy, ostanú len oči pre plač. Pokiaľ však človek uvažuje o novom Passate, toto môže byť v danej cene mimoriadne zaujímavá alternatíva.

Spoľahlivá jazdenka? 310-koňové Audi Q3 RS za koľko?

Patrí medzi najspoľahlivejšie jazdenky vôbec. Pravidelne sa objavuje v rebríčku najlepších áut vyššej triedy. Audi Q3 jazdenka stojí za pozornosť. Za koľko sa toto prémiové jazdené SUV predáva?

Audi Urbanaphere je kombinácia elektrického SUV a MPV

Audi predstavilo svoj nový koncept Urbansphere Concept EV, ktorý bude najväčším zatiaľ predstavením elektromobilom automobilky. Tento model zatiaľ nemá veľmi šancu na sériu produkciu, ale ukazuje aká je budúcnosť značky, budúcnosť dizajnu a tiež ukazuje možnosti autonómnej jazdy.

7-dverové Audi, aké si ešte nevidel za 22 500 €!

Audi bolo, je a s najväčšou pravdepodobnosťou bude symbolom luxusu a prestíže. Vzhľadom na koncernovú techniku však má pridanú hodnotu v podobe dostupného servisu. Pre mnohých je však Audi aj pomerne nudné, prvé kvôli spomínanej príslušnosti ku koncernu. Občas ale aj takýto gigant vie priniesť naozaj extrémnu verziu obľúbeného modelu. Napríklad limuzínu, akú ste ešte asi nevideli.

Audi A6 Avant e-tron: budúcnosť môže byť elektrická

Automobilka Audi postupne rozširuje ponuku elektrických vozidiel. Je to aj z dôvodu, že sa zaviazala, že do určitého času bude mať väčšinu modelov minimálne elektrifikovanú, ak nie plne elektrickú. Takýmto krokom vpred, ku stanovenému cieľu, je určite aj predstavenie konceptu A6 Avant e-tron.

Audi s výkonom Bugatti Veyron: Čo dokáže 1 045 koní Audi RS7 dela?

Vyšší výkon ako ponúka slávne Bugatti Veyron? Nemecký tuner v tom má jasno. Dokonalé dielo pre milovníkov extrémneho výkonu! Krásny vzhľad a unikátna fialová farba ako bonus! Čo dokáže nové Audi RS7 delo s výkonom 1045 koní?

Audi TT má pre USA zaujímavú rozlúčku s verziou RS

Audi TT je aktuálne vo svojej tretej generácii. Ale aj tá je už na trhu celkom dlho a príchod nástupcu je nevyhnutný. Lenže toto asi nebude prípad aktuálneho vývoja. Sú informácie, že TT skončí bez náhrady. Takže ak chcete toto malé kupé, poponáhľajte sa, niektoré verzie postupne miznú.

Audi RS7 Sportback beštia: 950 koní, 100 km/h za 2,9 sekundy!

Toto Audi monštrum prekvapí pohonom a nielen. Akcelerácia z 0 na 100 km/h za 2.9 sekundy! Čo dokáže 950-koňové Audi RS7 C8? 4.0 V8 BiTurbo AWD beštia s výkonom šialených 950 koní a 1200 Nm krútiaceho momentu doslova trhá betón! 

Facelift Audi A8 prichádza, v Číne chce konkurovať Maybachu

Audi A8 je tým predstaviteľom modelového radu nemeckej automobilky, ktorý ponúka najnovšie a najmodernejšie technológie. Prichádza s technológiami, ktoré nie sú obvyklé, veď bol prvým luxusným autom postaveným z hliníku. Ale to bola prvá generácia, súčasná štvrtá generácia prichádza aktuálne s oživením vizáže. A toto sa bude týkať aj modelu S8 na vrchole ponuky.

Audi e-tron: Update zvýši dojazd, ale má to háčik

Audi aktuálne oznámilo nový update, ktorý je určený pre modely e-tron od roku výroby 2018. Konkrétne zasiahne všetky modely e-tron 55 Quattro vyrobené medzi polovicou septembra 2018 a novembrom 2019. Tieto kusy budú mať predĺžený dojazd.

Luxusné Audi A8 s V8 na predaj za 3% pôvodnej ceny!

Kúpa jazdeného auta je často krát ekonomicky výhodnejšia ako kúpa nového vozidla. Na druhej strane autá často krát strácaju na hodnote naozaj rýchlo. A občas enormne rýchlo. Máme tu ďalší príklad toho, ako sa z luxusného a drahého auta stane vzhľadom na jeho cenu po pár rokoch len kopa plechu takmer bez hodnoty. Na druhej strane je to pre niekoho zaujímavá možnosť kúpy auta, o ktorom by sa inak dalo len snívať.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.