Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Autobazár roka 2020 Košický kraj: Auto-Spiš

Nedávna anketa Autobazár roka 2020 už pozná svojich víťazov. Okrem absolútneho víťaza tu máme aj regionálnych víťazov jednotlivých krajov. Autobazárom roka 2020 sa v Košickom kraji stal autobazár Auto-spiš. Víťazovi blahoželáme a Auto-Spiš si tento titul určite zaslúži. Nájdete ho v Spišskej Novej Vsi a pokiaľ ste z Košického kraja, určite ho navštívte. 

Dávid v Auto-moto zaujímavosti
20.06.2021
Diskusia:

Autobazár roka 2020...

Auto-moto zaujímavosti

Váš autobazár sa stal Autobazárom roka v Košickom kraji za rok 2020. Čo podľa vás rozhodlo?

Pôsobíme na trhu s predajom áut od roku 2009 . Za tú dobu sme mali veľa     spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám opäť vracajú a odporúčajú ďalším klientom a tým sa rozrastá naše pôsobenie v Košickom kraji. 

Vďaka čomu sú zákazníci s vašimi službami spokojní?

Pretože, sa snažíme , aby každý zákazník od nás odchádzal spokojný, s úsmevom na tvári a najazdil veľa šťastných kilometrov na vozidle, ktoré si u nás zakúpil.

Čo robíte inak ako vaša konkurencia?

Ide hlavne o aktívnu komunikáciu a prístup ku klientom. Nesľubujeme klientom nemožné.

Majú ľudia stále záujem o jazdené autá?

Stále je záujem o jazdené vozidlá v rôznych cenových reláciách. Vzhľadom na tredny, ktoré sledujeme ani neočakávame pokles dopytu po jazdených vozidlách.

Minulý rok bol pre autobazáre náročný, a to hlavne z pohľadu pandémie koronavírusu. Ako by ste ho zhodnotil?

Každopádne bol náročnejší ako minulé roky, najmä vďaka protipandemickým opateniam.

Museli ste kvôli reštriktívnym opatreniam proti koronavírusu spraviť nejaké zmeny čo sa týka predaja, financovania alebo obhliadok áut?

Prispôsobili sme sa danej situácii, aby sme neohrozili seba a klientov. Predaj sa konal len na základe telefonickej a online komunikácie a dohode s klientom na bezkontaktnej obhliadke vozidla.

Ako vidíte budúcnosť autobazárov a celého auto sektoru na Slovensku?

Určite to vidíme pozitívne. Všetko bude závisieť od situácie na Slovensku a v okolitých krajinách.

 

Ak by ste si chceli zakúpiť auto z najlepšieho Autobazára roka 2020 v Košickom kraji, Auto-spiš, ponuku ich áut nájdete na TOMTO odkaze.

Autobazár roka 2020 Košický kraj: Auto-Spiš

Autobazár roka 2020 Košický kraj: Auto-Spiš

Autobazár roka 2020 Košický kraj: Auto-Spiš

Autobazár roka 2020 Košický kraj: Auto-Spiš

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Volkswagen vylepšil svoj malý model Polo, naftu nehľadajteVolkswagen Polo nie je najmenší model značky, veď predsa existuje aj up!, ale rozhodne má...29. Apríl, 2021
02ARC Bratislava má prvé body v majstrovstvách WEC!Slovenský pretekársky tím ARC Bratislava je so svojimi žltými autami vždy viditeľnou...16. Jún, 2021
03Na kľudnú jazdu v SEATe Ateca je 1,5-ka výbornou voľbouSEAT má v ponuke Atecu s naozaj zaujímavým výkonovým spektrom motorov. Základom je litrový...18. Máj, 2021