Autobazár roka 2020 Trnavský kraj: Autobazár 1

Nedávna anketa Autobazár roka 2020 už pozná svojich víťazov. Okrem absolútneho víťaza tu máme aj regionálnych víťazov jednotlivých krajov. Autobazárom roka 2020 sa v Trnavskom kraji stal autobazár Autobazár 1. Víťazovi blahoželáme a Autobazár 1 si tento titul určite zaslúži. Nájdete ho v Sládkovičove a pokiaľ ste z Trnavského kraja, určite ho navštívte. 

Dávid v Auto-moto zaujímavosti
12.05.2021
Diskusia:
Zdroj: Autobazar.EU

Autobazár roka 2020...

Auto-moto zaujímavosti

Váš autobazár sa stal Autobazárom roka v Trnavskom kraji za rok 2020. Čo podľa vás rozhodlo?

Jednoznačne rozhodlo hlasovanie ľudí. Sme na trhu už vyše 17 rokov, za ten čas sú to stovky spokojných zákazníkov, ktorí svoju pozitívnu skúsenosť vyjadrili v hlasovaní. Výhra nás nesmierne teší, vážime si ju a sme na ňu patrične hrdí.

Vďaka čomu sú zákazníci s vašimi službami spokojní?

K tomu by sa mali samozrejme vyjadriť predovšetkým zákazníci. Z odoziev či už priamo od zákazníkov, alebo sprostredkovane, sú klienti spokojní predovšetkým s našimi vozidlami. Rovnako si pochvaľujú náš proklientský prístup. Snažíme sa našim zákazníkom vyhovieť, sprostredkovať doplnkové služby, prípadne dospieť k vzájomnej spokojnosti a riešiť ich individuálne požiadavky.

Čo robíte inak ako vaša konkurencia?

Ťažko odpovedať. My sa s konkurenciou nejako neporovnávame, resp. nesledujeme ich fungovanie. My sa snažíme ku každému obchodu pristupovať seriózne, otvorene a férovo. Prvoradým je pre nás, aby klient odchádzal od nás spokojný, a neváhal nás odporúčať ďalej známym a priateľom. To je naša najlepšia reklama.

Majú ľudia stále záujem o jazdené autá?

O jazdené vozidlá je každým rokom záujem väčší, či už u nás, alebo v zahraničí. To nás na jednej strane teší, avšak zvýšený dopyt po jazdených vozidlách zvyšuje aj ceny pri ich obstarávaní. Tým pádom je konečná cena pre zákazníka vyššia. Tento trend sledujeme už zhruba 2 roky.

Minulý rok bol pre autobazáre náročný, a to hlavne z pohľadu pandémie koronavírusu. Ako by ste ho zhodnotil?

Minulý rok bol samozrejme náročný. Museli sme sa prispôsobiť množstvu nových pravidiel a obmedzení. V priebehu roka prebehli 2 vlny pandémie, čo sa odrazilo aj na našom fungovaní. Celkovo bol pre nás minulý rok, vzhľadom na situáciu  uspokojivý.  

Museli ste kvôli reštriktívnym opatreniam proti koronavírusu spraviť nejaké zmeny čo sa týka predaja, financovania alebo obhliadok áut?

Samozrejme, museli sme nastaviť nové pravidlá a postupy predaja, aby sme ochránili nie len seba, ale aj našich klientov. Od začiatku sme pristupovali k pandémií ako k reálnej hrozbe. Väčšinu komunikácie s klientom sme sa snažili riešiť on-line, prípadne v exteriéry. Povinné boli a sú u nás ochranné pomôcky a pristúpili sme k dezinfekcií vnútorných priestorov a vozidiel ozónom.

Ako vidíte budúcnosť autobazárov a celého auto sektoru na Slovensku?

Toto je celkom komplexná otázka, nepovažujem sa za trhového analytika, tak len dúfam, že sa trh s jazdenými vozidlami stabilizuje. Nastavia sa priaznivé ceny  nákupu a predaja a trh sa rozbehne k spokojnosti nás aj zákazníkov. Trh s jazdenými vozidlami prekonal už množstvo turbulentných období a stále sa dokázal v istej miere stabilizovať, preto si myslím, že pre jazdené vozidlá a auto sektor na Slovensku bude miesto vždy.

Ak by ste si chceli zakúpiť auto z najlepšieho Autobazára roka 2020 v Trnavskom kraji, Autobazár F1, ponuku ich áut nájdete na TOMTO odkaze.

Autobazár roka 2020 Trnavský kraj: Autobazár 1Zdroj: autobazar.eu

Autobazár roka 2020 Trnavský kraj: Autobazár 1Zdroj: autobazar.eu

Autobazár roka 2020 Trnavský kraj: Autobazár 1Zdroj: autobazar.eu

 

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Atmosféra, 510 koní, prichádza nové Porsche 911 GT3Porsche postupne rozširuje svoje portfólio verzii modelu 911. Najnovšia generácia 992 má...24. Február, 2021
02Škoda Octavia III (5E) pred faceliftom: Aká je a na čo si dať pozor pri kúpe?Nedávno ste si mohli prečítať test novej Škody Octavia aj v našom magazíne. Je to v poradí...15. Január, 2021
03Tento Peugeot má cez 700 000 km, len za 700 €!Na webe sa občas nájdu na predaj skutoční kilometroví rekordéri. Autá, ktoré majú za sebou...25. Február, 2021