Duster monštrum s brutálnym bodykitom: Vyzerá fantasticky, ak zaplatíš viac ako 3000 €!

Predajný hit súťaží o pozornosť zákazníka najmä zaujímavou cenou. Dostupná cena však nebude jediným lákadlom. Nemecký úpravca sa postaral o brutálnu úpravu, ktorá pritiahla pozornosť fanatikov drsnejšieho vzhľadu, aký rumunský výrobca pri svojich lacných modeloch neponúka.

 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
02.01.2022
Diskusia:

2022 Dacia Duster šialená...

Auto-moto zaujímavosti

Pred časom sme si predstavili odvážnu zmenu dizajnu na pohľad nevýraznej Dacie Duster. Táto šialená edícia pritiahla oči obrovského množstva automobiliových fanatikov a milovníkov šialených úprav. Informácie o príchode špeciálnej rozšírenej úpravy Dacie Duster však neboli úplné. Predstavený súbor drsných doplnkov však nebude zďaleka taký dostupný ako Dacia! Vizualizácia úpravy klame telom. Za reklamovanú sumu "tri tisícky" dostaneš iba základ ponúkaných úprav. 

Dacia Duster Prior Design delo 

Nemecký úpravca informoval o množstve a rozsahu dostupných vylepšení, aj o cenových reláciách jednodotlivých, prevažne plastnových, častí. Okrem výfuku boli k dispozícii aj ďalšie doplnky dodávajúce drsný vzhľad. Napriek pôvodnemu zámeru vytvoriť jeden predvádzací exemplár, táto úprava už čoskoro putuje do výroby. Cenové relácie, ktoré výrobca však spomína, nie sú úplne. Potenciálny záujemca si pre celkovú zmenu vyzáže bude musieť nachystať väčší obnos peňazí. 

Dacia Duster Prior Design deloZdroj: prior-design.de

Duster monštrum s brutálnym bodykitom

Samotný bodykit možno zakúpiť za 2 995€ a za príplatok 299€ dostaneš aj krídlo na kufrové dvere. Počítaj, že veľké disky kolies, znížený podvozok a dvojitá koncovka výfuku zhltne z rozpočtu plánovanej prerábky omnoho viac. Aby si sa mohol pochváliť bodykitom, predstaveným na priložených fotografiách, minieš omnoho viac peňazí. Ako sa hovorí, "každá zábava niečo stojí, prichystaj si záložný plán financovania.

Dacia Duster Combi existuje: Za príplatok 2 999 €

 Prior Design Dacia Duster 4x4 Offroad Widebody Zdroj: prior-design.de

Samotný bodykit výrobca ponúka za necelých 3 000 eur plus pritátaj príplatkové krídlo na kufrové dvere za 299 eur.

Upravený bodykit prínáša tieto zmeny:

• Široké lemy blatníkov

• Predný podnárazník

• Bočné prahy

• Zadný difúzor

• Zadné krídlo (za príplatok)

Prior Design Dacia Duster 4x4 Offroad Widebody Zdroj: prior-design.de

Vyzerá fantasticky, ak zaplatíš viac ako 3000 €

Ani po zaplatení okrúhlej sumy nečakaj razantné zmeny pod kapotou, či vylepšenú techniku. Ak ti však stačí dostupnejšia úprava, hoci aj základná ponúkaná sada doplnkov za spomínaných 3 000 eur, získať drsnejšiu Daciu Duster na počkanie! Žiaden iný výrobca sa nepýši takýmto dostupným widebody bodykitom. Kto by odolal cenovo dostupnej úprave "ľudovej značky" už od 2 999 eur? 

Dacia Duster Combi Widebody Prior DesignZdroj: prior-design.de

Prior Design Dacia Duster 4x4 Offroad WidebodyZdroj: prior-design.de

Prior Design ponúka kokteil vlastností namiešaný podľa chuti každému záujemcovi o krajší vzhľad. Čí už sa rozhodneš pre základné vylepšenie alebo drastickú zmenu celkového výzoru populárneho Dusteru s väčšou investíciou, je len na tebe. Jedno je isté, vzhľadom k výslednemu efektu, je sa na čo pozerať! Ako sa ti táto upravená Dacia Duster v najširšej dostupnej úprave páči? Podeľ sa s nami o svoj názor a postrehy v komentároch.

Zdroj: prior-design.de

Dacia Duster Prior Design delo

Dacia Duster Prior Design brutálny doteraz najširší bodykit

2022 Dacia Duster šialená bodykit úprava od Prior Design

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

017-miestny rival z Číny: Dostupná Škoda Kodiaq za 18 700 €!Túto vydarenú konkurenciu vlajkovej lode z Mladej Boleslavy musíš vidieť! JAC S7 od Jac...20. December, 2021
0221-ročná Škoda Octavia rarita na predaj za 47 600 €!Stará, škaredá, a predsa s cenou 47 500 eur! Cenovku nepoškodil ani vek, nájazd a dizajnová...24. December, 2021
03Fiat Uno ako nový: S nájazdom 8921 km v top stave!V inzeráte majiteľ auta z Frýdku - Místku píše, že predá Fiat UNO  1.0i ročník výroby 2002...26. December, 2021