Hlasujte v ankete Autobazár roka!

Autobazar.EU spolu s partnerskými organizáciami každoročne organizuje anketu Autobazár roka. Táto anketa odráža reálne skúsenosti kupujúcich s autobazármi a jej výsledky môžu pomôcť ďalším s výberom auta a hlavne výberom kde ho kúpiť.

JozefM v Auto-moto zaujímavosti
27.12.2021
Diskusia:
Zdroj: Autobazar.EU

Hlasujte v ankete...

Auto-moto zaujímavosti

Hlasovanie je veľmi ľahké, stačí kliknúť na odkaz: Hlasovanie Autobazár roka. Následne už to je len o výbere konkrétneho predajcu a hodnotení jednotlivých atribútov hviezdičkami. Dokonca je možné dopísať aj slovné hodnotenie.

Tento rok sú pre hlasujúcich pripravené aj zaujímavé výhry. Tou najzaujímavejšou je mobilný telefón Samsung Galaxy Z Flip 3. Telefón, ktorý sa dá sklopiť na polovicu a pritom má obrovský displej. Avšak to nie je jediná cena, ktorú môžete získať, ak sa zapojíte do hlasovania. V hre je päť poukážok na palivo v hodnote 100 eur každá, 5 ročných diaľničných známok, 5 navigácii Sygic a 6 jázd na motokárach v rámci špeciálnej sekcie Slovakiaringu.

Hlasovanie začalo 27.09.2021, ale končí sa 14.01.2022. To znamená, že ešte máte čas sa do hlasovania zapojiť. Zatiaľ je odovzdaných viac ako 16-tisíc hodnotení a do hlasovania je zapojených 1064 predajcov, toho, ktorému chcete dať svoj hlas tak určite nájdete bez akéhokoľvek problému.

Od roku 2017 kraľuje celkovému hodnoteniu autobazár Auto PDK, ktorý sídli v Bratislave. Okrem celoslovenského aboslútneho víťaza môžete hlasovať aj za jednotlivé kraje a tiež za najlepšieho autorizovaného predajcu nových vozidiel.

Hlasovať môžete tu: Hlasovanie Autobazár roka
Odkaz na hlavnú stránku ankety: Anketa Autobazár roka

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nová verzia Bentley Bentayga od Mullineru láka na výletyAutomobilka Bentley už sama o sebe ponúka veľké možnosti farebných kombinácii. Avšak ak...23. December, 2021
02Aj Autobazar.EU podporuje Srdce pre detiAutobazar.EU je partnerom charitatívneho projektu zastrešeného Nadáciou Pontis...21. December, 2021
03Fiat Uno ako nový: S nájazdom 8921 km v top stave!V inzeráte majiteľ auta z Frýdku - Místku píše, že predá Fiat UNO  1.0i ročník výroby 2002...26. December, 2021