Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Alfa Romeo

Alfa Romeo Tonale predvádza ako má vyzerať menšie SUV

To, že Alfa Romeo je v takej zvláštnej situácii je každému jasné. Má dva modely, na ktoré minula nemálo vývojových financií. A tie nejdú tak veľmi na odbyt, čo môže byť tŕňom v oku účtovníkom zo Stellantisu. Ale teraz sa určite všetko zmení a Tonale spraví to, že predaje určite stúpnu.

Alfa Romeo Stelvio, 100 km/h za 3,9 sekundy a maximálka skoro 300 km/h!

Alfa Romeo je značkou, ktorá bola vždy vnímaná skôr ako imidžovka. Talianske autá sú vo všeobecnosti skôr o emóciách, pocitoch a dizajne. „Obyčajnejšie“ značky, ako napríklad Fiat nemajú práve najlepšie meno z pohľadu spoľahlivosti, svojich nadšencov však majú po celom svete viac než dosť. A to práve kvôli emóciám a vzhľadu. Alfa pridávala aj fantastické jazdné vlastnosti a mnoho milovníkov rýchlych kolies hlási, že ten, kto nemal Alfu, nemal ani auto. Talianska automobilka urobila vo svojom vývoji veľký krok, prišla so svojim prvým SUV. Zoznámte sa, toto je Alfa Romeo Stelvio!

Alfa Romeo Stelvio, konečne SUV s vášňou.

Taliani vedeli vždy robiť pekné autá. Teda, ak nepočítame Fiat Multipla. Legendárne Alfa Romeo však takmer nikdy nesklamalo. Tieto autá mali vždy srdce, neboli to len plechy a kov, ale žijúce organizmy. Práve vďaka tomu sa automobilke darilo a postavila si svoj unikátny imidž. A teraz prichádza s očakávaným komerčným ťahom. Aj Alfa Romeo bude mať svoje SUV.

Alfa Romeo Giulia sa predstaví už zajtra, máme jej prvú foto!

Alfa Romeo prežíva svoje znovuzrodenie. Po klesajúcich príjmoch v posledných rokoch potrebovala talianska ikona poriadnu injekciu. Práve ňou má byť príchod nových modelov. Jedným z najviac očakávaných je bezpochyby Giulia. Sedan pre masy, no s dušou Taliana. Pôjde o priamu konkurenciu BMW radu 3, Mercedesu C či Audi A4. Nemci však nikdy nemali južanský temperament, ktorý prinesie práve Giulia.

Alfa Romeo Giulia, nástupkyňa legendárnej Alfy 159 možno tento rok!

Talianska automobilka Alfa Romeo sa v posledných rokoch potýka s veľkou krízou. Úzka paleta motorov a nejasná budúcnosť, presne to sa často skloňuje s osudom Alfy. O nástupcovi strednej triedy, modelu 159 sa hovorilo už dlhšie, no na skutky sme si museli počkať. Doteraz ešte nie je nič isté, avšak je tu iskierka nádeje, že sa Alfy Romeo Giulia dočkáme už tento rok.

Alfa Romeo 4C Spider, talianska kráska s vetrom vo vlasoch.

Alfa Romeo 4C je temperamentným vozidlom, ktoré dokázalo nadchnúť dokonca aj legendárnych moderátorov motoristickej relácie Top Gear. Nuž a treba povedať, že oprávnene. Malá vrtká Alfa, ľahučká, výkonná, s dušou. Je to auto, ktoré nie je stvorené pre každodennú jazdu, ale len na výnimočné príležitosti pre tých najväčších pôžitkárov. No niekomu chýbala jedna vec. Voľnosť, sloboda a vietor vo vlasoch. Dámy a páni, je tu už aj Alfa Romeo 4C Spider.

Alfa Romeo chytá druhý dych. Zoznámte sa, toto je Giulia.

Alfa Romeo prežíva svoje znovuzrodenie. Po klesajúcich tržbách museli Taliani zakročiť a spraviť čosi, čo by ľudí zaujalo. Prišli s modelom 4C, ktorý zožal úspech u laickej i odbornej verejnosti. Malé a obratné športové auto, ktoré prinieslo do jazdenia vášeň automobilka už dlho nemala. Teraz prichádza s čímsi klasickejším. Do budúcna plánuje uviesť na trh nový sedan, na ktorý sa už tak dlho čaká.

Alfa Romeo 6C, ďalšia princezná v rodine spiacej kráľovnej

Alfa sa po dlhých rokoch prebudila. Neprinášala nové modely, nerobila nič, len živorila. Zaplať pán Boh sa včas spamätala s svoj comeback uskutočnila skutočne vo veľkom štýle. Talianska kráska, ktorá bola po desaťročia stelesnením vášne a rýchlosti začala robiť to, čo jej išlo vždy najlepšie, autá. Krásne, dravé a rýchle. Svoj návrat na trón oslávila hneď trojicou automobilov, skvelou a kompaktnou Alfou 4C, poriadnou 8C a pridáva aj čosi medzi, model 6C.

Alfa Romeo má možno najkrajší sedan. Len na papieri.

Alfa Romeo. Keď sa pred pár rokmi povedali tieto dve slová, znamenalo to jediné. Emócie, radosť a šialene rýchlo bijúce srdce. Dnes sa v mysliach mnohých vynorí možno predstava problémov a zápasu s financiami. Iste, Alfa nie je najziskovejšou automobilkou na svete, no chce to zmeniť. Rada by sa vrátila do minulosti, kedy bola pojmom. Model 4C bol predzvesťou príchodu novej generácie vzrušujúcich automobilov. A jedným z nich bude aj Alfa Romeo Giulia.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Alfa Romeo SUV je na ceste!

Katégória stredných a prémiových SUV sa považuje za najrýchlejšie sa rozvíjajúci sektor a silné motory by Alfe mohli dať šancu na boj so silnými súpermi ako Audi Q5 a Porsche Macan. Čím chce Alfa Romeo zaujať? Viac v článku!

Alfa Romeo 4C: Keď sa spojí Maserati s Alfa Romeo

Nenechajte si újsť Alfu Romeo 4C v rámci blížiaceho sa prestížneho šampionátu World Touring Car Championship 2014! Talianské coupé uvidíte na 4 kontinentoch. Maroko, Čína, USA, Slovensko,...Prídete si na svoje. V článku nájdete aj zaujímavé video z výroby priamo zo závodu Maserati!

Alfa Romeo 4C – je rýchla, je krásna a hlavne, je to Alfa!

Alfa Romeo, to je meno talianskej automobilovej legendy s veľkým menom. Dlho sa však úbohá Alfa krčila v tieni svojich známejších konkurentov na poli športových automobilov. Teraz vytiahla tromf, ktorým môže konkurovať aj žihadlám so vzpierajúcim sa koňom v znaku. Dámy a páni, držte si klobúky, toto je Alfa Romeo 4C.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.