Autobazár roka 2020 Prešovský kraj: Auto PO Prešov

Nedávna anketa Autobazár roka 2020 už pozná svojich víťazov. Okrem absolútneho víťaza tu máme aj regionálnych víťazov jednotlivých krajov. Autobazárom roka 2020 sa v Prešovskom kraji stal autobazár Auto PO. Víťazovi blahoželáme a Autobazár PO si tento titul určite zaslúži. Nájdete ho v Prešove u a pokiaľ ste z Prešovského kraja, určite ho navštívte. 

Dávid v Auto-moto zaujímavosti
25.05.2021
Diskusia:
Zdroj: autobazar.eu

Autobazár roka 2020...

Auto-moto zaujímavosti

Váš autobazár sa stal Autobazárom roka v Prešovskom kraji za rok 2020. Čo podľa vás rozhodlo?

Predaju vozidiel sa venujeme už 22 rokov a samozrejme sa snažíme vyhovieť aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi. Na naše vozidlá, ktoré ponúkame dávame garanciu na pôvod a počet najazdených kilometrov so zárukou vrátenia peňazí. Ponúkame kompletné služby nie len pri predaji ale aj popredajné, vrátane financovania, poistenia a vybavenie kompletných servisných služieb aj po predaji vozidla. V neposlednom rade aj dovoz vozidiel na objednávku zákazníkom, ktorí si vybrali vozidlo v zahraničí sami so službami až po vydanie technického preukazu na SK. Každému zákazníkovi sa venujú individuálne priamo majitelia firmy. Najlepšou vizitkou toho, že to robíme správne je, že sa k nám zákazníci pri kúpe svojho ďalšieho štvorkolesového miláčika stále vracajú a využívajú práve naše služby. Preto kladieme dôraz na spokojnosť našich klientov.

Čo robíte inak ako vaša konkurencia?

Nesnažíme sa robiť veci ináč ako konkurencia. V tomto segmente  už nie je veľa možností vymyslieť niečo zásadne iné a nové. Jednou z mála vecí, ktorú je však možné robiť ináč, a ktorú má každý iba v svojich rukách je profesionálny prístup k zákazníkovi.  Nejde o to vždy poraziť konkurenciu, ale pri dobrej a zdravej konkurencii sa dokážeme zlepšovať aj my čo je v konečnom dôsledku v prospech zákazníka.

Majú ľudia stále záujem o jazdené autá?

Myslíme si, že záujem o jazdené vozidlá bol a bude stále. Veľa ľudí si nemôže dovoliť uvažovať o kúpe nového vozidla a potom je tu ďalšia skupina ľudí, ktorá si chce kúpiť dobré zánovné vozidlo s garanciou technického stavu a servisnou knižkou ale chce ho kúpiť lacnejšie a rozhodne sa preto pre kúpu jazdeného vozidla.

Minulý rok bol pre autobazáre náročný, a to hlavne z pohľadu pandémie koronavírusu. Ako by ste ho zhodnotil?

Situácia s pandémiou COVID 19 je globálny problém, ktorý zasiahol aj automobilový priemysel. V prvej vlne pandémie sme aj my pocítili zastavenie predaja ale potom sa trh s predajom jazdených vozidiel naštartoval.

Museli ste kvôli reštriktívnym opatreniam proti koronavírusu spraviť nejaké zmeny čo sa týka predaja, financovania alebo obhliadok áut?

Zmeny kvôli prísnym reštriktívnym opatreniam sme zaviedli hlavne prísne hygienické opatrenia hlavne v používaní ochranných prostriedkov, čo vyžadujeme aj od zákazníkov aby sa predišlo riziku nákazy a v neposlednom rade k dezinfekcii predajných priestorov a samozrejmosťou je aj dezinfekcia každého ponúkaného vozidla.

Ako vidíte budúcnosť autobazárov a celého auto sektoru na Slovensku?

Máme za to, že budúcnosť autobazárov a sektoru s predajom ojazdených vozidiel čaká tak ako ostatné segmenty na oživenie trhu, ktoré dúfajme nastane čoskoro.

Ak by ste si chceli zakúpiť auto z najlepšieho Autobazára roka 2020 v Prešovskom kraji, Auto PO Prešov, ponuku ich áut nájdete na TOMTO odkaze.

Autobazár roka 2020 Prešovský kraj: Auto PO PrešovZdroj: autobazar.eu

Autobazár roka 2020 Prešovský kraj: Auto PO PrešovZdroj: autobazar.eu

Autobazár roka 2020 Prešovský kraj: Auto PO PrešovZdroj: autobazar.eu

Autobazár roka 2020 Prešovský kraj: Auto PO Prešov

Autobazár roka 2020 Prešovský kraj: Auto PO Prešov

Autobazár roka 2020 Prešovský kraj: Auto PO Prešov

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Mooncity predvádza elektromobily a podáva informácie priamo v AuparkuV Auparku je nové miesto, ktoré nie je predajňou a má tajomný názov Mooncity. Celým názvom...10. Máj, 2021
02Je Renault Megane s výbavou R.S. Line aspoň trochu hothatchom?Čo robí hothatch hothatchom? Pravý hothatch má byť príjemný na ovládanie, má mať dostatočnú...27. Apríl, 2021
03Tento 54 koňový Golf zvládol cez 560 000 km!V súčasnosti je už pomerne bežné, že moderné autá nie sú stavané na také nájazdy, ako ich...15. Apríl, 2021