Autobazár roka 2020 Žilinský kraj: B&B Car Autobazár

Nedávna anketa Autobazár roka 2020 už pozná svojich víťazov. Okrem absolútneho víťaza tu máme aj regionálnych víťazov jednotlivých krajov. Autobazárom roka 2020 sa v Žilinskom kraji stal autobazár B&B Car Autobazár Žilina. Víťazovi blahoželáme a B&B Car Autobazár si tento titul určite zaslúži. Nájdete ho v Žiline a pokiaľ ste zo Žilinského kraja, určite ho navštívte. Pri tejto príležitosti sme oslovili pani Eriku Buryovú, s ktorou Vám prinášame rozhovor.

Dávid v Auto-moto zaujímavosti
26.04.2021
Diskusia:
Zdroj: autobazar.eu

Autobazár roka 2020...

Auto-moto zaujímavosti

Váš autobazár sa stal Autobazárom roka v Žilinskom kraji za rok 2020. Čo podľa vás rozhodlo?

Vzhľadom na aktuálnu situáciu nás naozaj veľmi teší, že sme dostali od fanúšikov toľko hlasov, že sme anketu dokázali vyhrať. U nás myslíme, že v tejto ťažkej dobe je najdôležitejší prístup k zákazníkovi. Sme na trhu 7 rok a najlepší marketing pre taký malý autobazár ako sme, je jednoducho spokojný zákazník.

Vďaka čomu sú zákazníci s vašimi službami spokojní?

Cieľom je aby sa u nás zákazník cítil pohodlne hneď ako k nám zavíta. Snahou je vytvoriť zákazníkovi priateľskú atmosféru, kde sa mu snažíme poradiť pre neho tú najlepšiu možnosť, namiesto toho, aby odchádzal s autom ktoré v podstate ani nepotrebuje.

Čo robíte inak ako vaša konkurencia?

Áno presne to je  dôležité! Robiť to inak ako konkurencia. Ale čo to je a ako to robíme neprezradíme  :D     

Majú ľudia stále záujem o jazdené autá?

Myslím že o ojazdené autá bude záujem stále , nie každý si totižto môže dovoliť , alebo chce kúpiť nové.

Minulý rok bol pre autobazáre náročný, a to hlavne z pohľadu pandémie koronavírusu. Ako by ste ho zhodnotil?

Minulý rok nebol náročný ale doslova pre veľa ľudí a ich podnikanie likvidačný. Verím že sa situácia pomaly vráti do doby pred Covid-19 a ľudia sa znova nakopnú.

Museli ste kvôli reštriktívnym opatreniam proti koronavírusu spraviť nejaké zmeny čo sa týka predaja, financovania alebo obhliadok áut?

Samozrejme , asi ako každý sme sa museli tejto zložitej situácií prispôsobiť. Obhliadky vozidiel,  skušobné jazdy, ale napríklad aj dezinfikovanie vozidiel či kancelárií nám všetkým narobili nie malé vrásky. Ale treba byť flexibilný.

Ako vidíte budúcnosť autobazárov a celého auto sektoru na Slovensku?

Ako som už napísal pred tým, jazdenky sa budú predávať vždy. Samozrejme závisí aj na tom , aké nové výzvy nám prinesie budúcnosť v tomto sektore.

 

Ak by ste si chceli zakúpiť auto z najlepšieho Autobazára roka 2020 v Žilinskom kraji, B&B Car Autobazár, ponuku ich áut nájdete na TOMTO odkaze.

Autobazár roka 2020 Žilinský kraj: B&B Car AutobazárZdroj: autobazar.eu

Autobazár roka 2020 Žilinský kraj: B&B Car AutobazárZdroj: autobazar.eu

Autobazár roka 2020 Žilinský kraj: B&B Car AutobazárZdroj: autobazar.eu

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Mercedes má nový elektromobil EQA s dojazdom viac ako 480 kilometrovMercedes postupne rozširuje portfólio elektrických a elektrizovaných áut. Novým zástupcom...20. Január, 2021
02Je tu nová generácia DS4 a vyzerá fantastickyStále je to ako včera, kedy sa z DS Automobiles stala samostatná automobilka a prevzala si...4. Február, 2021
03Video špeciál: Slovenská garážová scéna (2. diel): RenovaTech a ich automobilové legendy Hovoria vám ešte niečo autá ako Renault 5 Turbo alebo Renault 5 Alpine,  Alpine A 110,...25. Február, 2021