Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Alpina

Alpina inovovala, po vzore BMW, modely B3 aj D3 S

BMW len teraz faceliftovalo modely radu 3, konkrétne sedan aj kombi. Tento vývoj však znamená, že všetky modely, ktoré sú odvodené od nich musia dostať taktiež novú tvár, nový interiér, ale aj nové vymoženosti.

Aj Alpina B8 dostane podsvietenú masku ako facelift základného modelu

Alpina používa BMW ako dodávateľa základného, v podstate, polotovaru, ktorý ďalej zušľachťuje. A keďže BMW ukázalo len nedávno vylepšenú verziu Osmičky Gran Coupe, tak bolo len otázkou času, kedy sa zmeny premiernu do modelu Alpina B8.

Modernizáciu predvádza aj Alpina XD3 a XD4, má stále 4 turbá

Facelift modelu BMW X3 a technicky spriazneného X4 spôsobil, že istými zmenami musí prejsť aj verzia týchto modelov od úpravcu Alpina. Alpina robí tak zásadné úpravy, že autá majú vlastné VIN číslo a nepoužívajú to, čo malo pôvodne BMW.

Keď Alpina B8 predbehne výkonom aj BMW M8

Alpina je dlhoročný úpravca vozidiel BMW. Dokonca sa im venuje tak zásadne, že tieto autá dostávajú nové identifikačné číslo. Alpina dokonca najnovšou kreáciou s označením B8 Gran Coupe prekonala niekoľkými pramatrami aj fabrické BMW M8 Gran Coupe.

BMW Alpina B10 4,6 Touring: Combi rarita na predaj za koľko?

Slávne BMW Alpina B10 4,6 Touring combi pokorí rýchlosť 270 km/h. Tento diamant s 4,6 V8 motorom sa objavil v ponuke áut na predaj. Cenovka prekvapí. Za koľko sa predáva vzácne BMW Alpina v top stave?

Alpina má vlastnú alternatívu M5, volá sa B5

Facelift BMW radu 5 automaticky znamená, že aj všetky odvodené verzie dostanú rovnaké vylepšenia. A nejde len o kombi a M5. Tú istú procedúru musia absolvovať aj tí, čo tieto autá upravujú. Alpina predstavila svoje modely, ktoré sú založené práve na tomto úspešnom modeli.

Ak BMW nespraví X7 M, tak Alpina ponúka dôstojnú alternatívu

Akou rýchlosťou dokáže ísť vaša obývačka? A za koľko sa dostane na stovku? Ak veľmi rýchlo, tak má konkurenta vo forme nového modelu Alpina. Alpina je nemecká firma, ktorá upravuje BMW, ale tak zásadne, že každé z prerobených áut dostáva nové výrobné číslo. Staré škrtnú a k nemu vyrazia nové.

Alpina má vlastnú M3 na naftu, volá sa D3S

BMW už dávnejšie rozhodlo, že divízia M nebude vyrábať naftové vozidlá. A to vytvára priestor pre úpravcov. Jedným z nich je aj Alpina. Tá už tradične ponúka alternatívu ku reálnym M3. Alternatíva však nie je tak nekompromisná a ponúka viac komfortu. A aby toho nebolo málo, tak privudla aj výkonná verzia spaľujúca naftu.

Na predaj 500-koňové BMW Alpina B7: Nájazd len 35 705 km!

Pozor, exemplár, ktorý v ponuke áut len tak nenájdeš, mení majiteľa. Automobilová lahôdka s maximálkou 299 km/h najazdila ročne len 3 000 km. Vzácne BMW Alpina B7 s extrémne nízkym nájazdom je na predaj! Za koľko?

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Na predaj vzácne BMW Alpina combi: Top stav, nájazd len 85 600 km

BMW Alpina B10 4,6 Touring. Vysnívaný model z roku 1994, ktorý prekvapí nečakane nízkym nájazdom. Len 85 600 km, top stav. Celkom bolo vyrobených len 17 exemplárov. Nenechaj si ujsť jedinečnú príležitosť vlastniť najviac zachovalý exemplár BMW Alpina z limitovanej edície.

Alpina B7, alebo bavorák ešte lepší ako M5!

Vozidlá s logom BMW na maske sa vždy tešili nesmiernej obľube milovníkov jazdenia. Vyvážené jazdné vlastnosti, elegancia strihnutá športovým šmrncom plus kvalita. To sú najväčšie devízy nemeckej automobilky. Pre skutočných milovníkov rýchlej jazdy tu je už dlhé roky športová rada M, ktorá sa stala legendou. Pre bohémov, ktorí milovali luxus a rýchlosť zároveň tu dlho nič nebolo. Rada 7 bola bez povestného športového M-ka v názve. Teraz je tu Alpnia B7, ktorá je možno ešte lepšia, ako by bolo „obyčajné“ M-ko.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.