Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Ferrari

Ferrari 296 GTS je otvorený plug-in hybrid

Hovorí sa, že Ferrari 296 GTB je naozaj veľmi dobre ovládateľné a má dostatok výkonu vo všetkých spektrách otáčok. Lenže na miamských bulvároch sa viac vnímajú vozidlá s otvorenou karosériou a preto automobilka siahla po tvorbe novej verzie 296 GTS. Skratka znamená Gran Turismo Spider. A táto verzia doplní ponuku modelu už onedlho.

Ferrari FF monštrum pre 4 osoby: Akcelerácia 0 - 300 km/h!

Najpraktickejšie Ferrari všetkých čias existuje. Odvezie až 4 pasažierov aj s batožinou. Okrem toho sa predvedie na trati! Zvuk motora ťa dostane. Ferrari FF akceleráciu z 0 na 300 km/h musíš vidieť!

Ferrari Daytona SP3 ukazuje, že V12 stále žije

Stajňa Icona, ako volá Ferrari svoju najprestížnejšiu sekciu modelov, sa rozrástla o nový kúsok. Novým prírastkom je Daytona SP3. Tento kúsok tak dopĺňa špeciality Monza SP1 a SP2. Nie je však náhodou, že koncepty majú takéto mená, za nimi sa skrývajú známe okruhy.

Ferrari 296 GTB bude mať iba šesť valcov, ale k nim elektromotor

Viete ako Ferrari vytvára číselné označenia svojich modelov? Teda tých menších, najmä. Prvé dve čísla hovoria o zdvihovom objeme a tretie o počte valcov. To veľa prezrádza aj o novom modeli 296 GTB. Po dlhej dobe automobikla prvýkrát pod kapotu umiestnila menší motor.

Ferrari so štvrť miliónom km, koľko € stojí?

Mať Ferrari je snom asi každého. Mať takéto auto so sebou však prináša mnoho problémov a vecí, ktoré na prvý pohľad človeka možno ani len nenapadnú. Vysoká cena pri nákupe je len začiatkom. Nasleduje poistka, tankovanie extrémne smädného auta, drahý servis, v prípade nehody šialene predražené opravy. Zrazu si uvedomíte, že na prvý pohľad akceptovateľná čiastka sa po pár rokoch môže zniekoľkonásobiť. No aj tak sa nájdu ľudia, ktorí takéto auto používajú každý deň. Toto je asi jedno z najviac ojazdených Ferrari, aké sa dostali do predaja.

Ferrari za 360 000 € zničené na totálku 6 hodín po odovzdaní!

Odovzdávanie automobilu býva vysnívaným zážitkom. Alebo aj nočnou morou, ak sa nasledujúce udalosti nevyvíjajú podľa plánu. Nenechaj si ujsť absurdný príbeh z ciest, ktorý hovorí o najmenej želanom rekorde v automobilovom svete.Vzácne Ferrari si nový majiteľ užíval len pár hodín. Ferrari skončilo zničené na totálku! Kde sa stala chyba? Čo dokáže 710 koní vs. mokrá vozovka? Neskúšaj nič podobné!

Ferrari za 800 €! Nadšenci ho postavili doma a jazdí!

Ferrari je auto, po ktorom aspoň chvíľu určite sníval každý. Poriadne červené Ferrari, to je auto, ktoré si človek jednoducho všimne a zapamätá si ho na poriadne dlhú dobu. Každý chlapec mal iste doma nejaký model tohto legendárneho superšportu. Lenže skutočné Ferrari si nemôže dovoliť takmer nikto. Aj to je jeden z dôvodov, prečo vzníkajú rôzne repliky. Táto je naozaj unikátna, nakoľko ide o asi najlacnejšie “Ferrari” na svete.

Ferrari 250 GTO pred rokmi predal za 8 500 €, dnes by za neho dostal skoro 80 miliónov €!

Autá slúžia primárne na premistňovanie sa z jedného miesta na druhé. Niektré z nich majú čosi navyše. Dušu, charaker a poriadnu dávku exkluzivity. Napríklad aj legendárne Ferrari 250 GTO, ktoré má dnes cenu zlata. Nebolo tomu však tak vždy a na svete sa našiel ktosi, kto ho predal na dnešné pomery neskutočne lacno.

Ferrari predáva stoličku za cenu Fabie!

Ferrari, to nie je len značka. Je to filozofia, sen mnohých. Je jedno, či milujete vzpínajúceho sa žrebca ako monoposty F1, exkluzívne talianske športiaky, alebo tímové oblečenie, prípade možno Ferrari neznášate, vždy vyvolá emócie. A presne o tom autá sú. O emóciách. Nie každý si ich však môže dovoliť. Ak teda nemáte na celé Ferrari, môžete si kúpiť niečo, čo vám bude Ferrari pripomínať každý deň. Napríklad kancelársku stoličku.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Ferrari F40 za cenu Fabie?

Ferrari F40. Doslovné stelesnenie splnených snov státisícov motoristov. Originál v dobrom stave zoženiete len veľmi ťažko a ak už áno, tak za extrémnu cenu. Tá sa podľa kusu pohybuje okolo 1,5 milióna eur. Ferrari F40 je tým pádom aj častým terčom plagiátorov. Na svete je množstva viac či menej podarených kópií, niektoré sú extrémne drahé, iné zas lacné. Tento kúsok je prekvapivo podarený a dokonca aj lacný.

Ferrari F430 za 22 000 €?

Človek si len málokedy môže dovoliť kúpiť také auto, po akom aj túži. Lamborghini, Ferrari, všetky vytiahnu z peňaženky viac, ako kúpa pekného domčeka. No nie vždy máte po ruke toľko peňazí. Riešením je kúpa iného auta, alebo repliky. Nielen kabelky môžu byť napodobeninami. Kvalita automobilových replík je ale často krát pochybná, no občas sa medzi nimi nájde skutočná výnimka. Napríklad aj toto „Ferrari F430“.

Ferrari 458 MM Speciale, jediný kus na svete s poriadnou atmosférou

Kam sa len pozriete, všade samé preplňované motory. Poctivú atmosféru nájdete málokde, dokonca už ani pri superšportoch. Prinášame ale jednu naozajstnú lahôdku, ktorá si dozaista zasluhuje vašu pozornosť. Ferrari 458 má za sebou úspešnú kariéru a s prívlastkom MM Speciale získava na atraktivite ešte oveľa viac. Dôvod je prozaický. Ide o kúsok na objednávku pre neznámeho kupca. Známe je ale to, že za neho iste vytiahol z vrecka oveľa viac, akú hodnotu máme my domy.

Ferrari 488 GTB sa dočkalo navýšenia výkonu. Je takmer 1 000 koňové monštrum

Ferrari 488 GTB patrí medzi jedno z tých novších. Je to výkonnejší nástupca populárneho Ferrari 458 Italia. Prináša vzrušenie a dravosť v ešte vyššej miere. Po pridaní dvojice turbodúchadiel sa z 458 Italia stala len chudobná sesternica. Ferrari 488 GTB s 3,9 litrovým 8 valcovým motorom dosahuje výkonu 670 konských síl. A aj tak sa toho mnoho zmenilo.

Ferrari 335 Sport Scaglietti, auto vydražené za 32 miliónov eur.

Dražby starých, rýchlych, exkluzívnych a predovšetkým hriešne drahých automobilov nie sú len tak pre každého. Iste by sme aj my, bežní smrteľníci snívali o podobnej kráske v garáži, no nie každému je dopriate. To je aj prípad tohto unikátneho Ferrari 335 Sport Scaglietti, ktorého vyvolávacia cena len začínala na závratných 20 miliónoch. A vyšplhala sa rapídne vyššie.

Ferrari F12tdf, malá evolúcia vo svete superšportov

Ferrari F12 Berlinetta je pomerne známe a na superšporty aj rozšírené auto. Nemusíme ani opisovať jeho kladné vlastnosti, v podstate všetko, čo vypustí automobilka so vzpínajúcim sa žrebcom v logu na trh je lahôdkou. Pri Ferrari F12tdf to nie je inak.

Ferrari FXX podpísané Shumacherom: Zberateľský sen je na predaj!

Ak patríš k skutočným automobilovým fanúšikom a špecializuješ sa na parádne okruhové špeciály, priprav si pero a papier! Budeš ich rozhodne potrebovať! Vzácne Ferrari FXX s podpisom Schumachera je na predaj! Vyvolávacia cena je 1 milión eur, predpokladá sa hodnota okolo 2,5-milióna eur! Začni spisovať svoje aktíva a možné prevody na účtoch! Máš jedinečnú šancu vlastniť 1 z 30 celkovo vyrobených exemplárov vzácnej rady s koňom v znaku!

Ferrari pripravuje nový model pre menej majetných. Aké bude najlacnejšie Ferrari?

Ferrari, to je stelesnenie lásky k autám, spaľujúcej vášne, temperamentu. Každé jedno Ferrari vám spôsobí zimomriavky, je krásne, dynamické a ide o jedno z mála áut, pri ktorých cítite, že žije. Červené krásky so vzpínajúcim sa koníkom na kapote však nikdy neboli masovkou pre každého. Ferrari ale prichádza s ústretovým krokom a dá k dispozícií nové najlacnejšie auto, ktoré sa iste stane veľmi populárnym.

Ferrari 458 Italia patrí minulosti, prichádza 488 GTB!

Ferrari 458 Italia patrí bezpochyby medzi jedno z najemotívnejších, najkrajších, najvášnivejších a určite aj najlepších vozidiel planéty. Toto malé, kompaktné a nesmierne dravé Ferrari dostáva svojho nástupcu. Pôjde o Ferrari 488 GTB.

Ferrari 458 Spider v zlate a najšokujúcejšie úpravy celebrít

Nedávno sa na internete objavili fotografie Ferrari 458 Spider v zlate. Patrilo jednému známemu kickboxerovi a svojho miláčila za 200 tisíc libier obliekol do vinylu z pravého zlata. Tento rozmar ho vyšiel ďalších približne 4000 libier a získal si ním nemalú pozornosť. Takto "zažiarili" aj iné celebrity, ale každý trend má aj svoje obete. Nie vždy sa im za ich úpravy dostane pozitívnych ohlasov, ale aj negatívna reklama je reklamou.  Od zlata, chrómovaného zrkadlového efektu, matného vzhľadu, je len krok k absolútnym prešľapom. Poďme si pozrieť tie najšokujúcejšie premeny.

Ferrari F50

Krásne Ferrari na ceste..

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.