Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Mercedes

Mercedes-Maybach GLS dostal kúru od Brabusu s 900 koňmi

Ponuka Mercedesu vo forme sekcie Maybachu má aktuálne dva vrcholy. Jedným je trieda S, ktorá je naozaj distingvovanou limuzínou s kráľovským priestorom. Lenže tlak trhu ukázal potrebu aj niečoho iného a preto vznikla s rovnakým zameraním aj trieda GLS. Práve tú si zobrali pod svoje krídla aj úpravci z Brabusu. A, ako je to zvykom, spravili z vozidla monštrum.

Mercedes-AMG C43: 300 kW z štyroch valcov dvojlitra, žiaden šesťvalec

Minulá generácia Mercedesu triedy C ponúkala naozaj široké spektrum agregátov. Siahalo od základných motorov až po mohutný štvorlitrový osemvalec. Pri prechode na súčasnú generáciu však automobilka oznámila, že tomuto širokému spektru je koniec a ponuka bude obsahovať výlučne štvorvalce. Aj keď to mohlo pôsobiť ako šok, tak Mercedes je na toto už dávno pripravený.

Mercedes Benz triedy T dáva Citanu punc prémiovosti

Minulá generácia Mercedesu Citan nebola úplným predajným hitom. Bola hlavne zameraná na biznisových zákazníkov a najväčší podiel sa predalo s úžitkových verzií. Tých so sedadlami vzadu bolo nebolo až tak veľa. Pri novej generácii to bude iné, pretože Mercedes bude diferencovať osobné a úžitkové verzie viac ako kedykoľvek predtým. Kým klasické Combi bude stále pracovným autom, nová trieda T ponúkne komfort a čiastočne aj luxus osobných vozidiel automobilky.

Mercedes EQS SUV: Luxus, elektrika a sedem miest

Mercedes elektrickým systémom verí a preto znova rozširuje svoju ponuku elektromobilov. Svoju paletu, ktorá bude postupne kompletná, rozširuje o veľké SUV s veľmi jednoduchým názvom EQS SUV. Bude teda stáť úplne na vrchole ponuky elektrických vozidiel s čiastočne terénnymi schopnosťami.

Mercedes-AMG SL43 má štyri valce a know-how z F1

Mercedes-Benz triedy SL je ikona, ktorá je na trhu už 70 rokov. Najnovšia generácia príde na cesty už v priebehu tohto roka a od tej predchádzajúcej sa bude líšiť viacerými dôležitými charakteristikami. Najväčším šokom však bude použitie štvorvalca pod masívnou kapotu.

Mercedes za 899 €: Nájazd takmer 1 000 000 km!

Mercedes-Benz C 200 CDI Sportcoupe prekvapí extrémnou životnosťou. Kráľ nájazdu najazdil 900 000 kilometrov (896,15 km) a objavil sa v ponuke áut na predaj. Stroj s takou kilometrážou a cenou v ponuke áut nenájdeš. Cena len 899 €!

Mercedes s nájazdom 702 080 km takmer ako nový!

Mercedes s nájazdom 702 080 km takmer ako nový! Tento unikátny kráľ nájazdu na seba strhne pozornosť všade tam, kde sa objaví. Môže za to skvelý vzhľad a dobrý zdravotný stav aj po extrémnom počte kilometrov na tachometri! Nebudeš veriť vlastným očiam pri pohľade na fotografie!

Mercedes lacnejší ako Fabia: SL beštia drtí konkurenciu aj po 30 rokoch!

Povedal by si, že prídu časy, keď tento vysnívaný automobil získaš lacno aj v slušnom stave? Tie časy sú tu. Zníženie ceny zo 150 000 mariek kedysi na 15 000 €! Technicky zaujímavý V12 Mercedes Roadster R 129 = najlacnejší Mercedes SL! Dobré meno ho neopúšťa ani po 30 rokoch!

 

Mercedes za polovicu: Lacnejší o 131 371 eur, nájazd len 18 012 km!

Mercedes za polovicu, lacnejší o 131 371 eur! Vzácny Mercedes-Benz S 65 L AMG na predaj za zlomok ceny s nájazdom len 18 012 km! Kráľa extrémnej straty hodnoty budeš napriek tomu chcieť! 

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Mercedes šéfa Samsungu na predaj za 70 000 €!

Majitelia či riaditelia obrovských firiem sú vždy veľmi zaneprázdnení ľudia, ktorí sa potrebujú rýchlo a komfortne dostať na dôležitú schôdzku. Niekomu možno veľké a pohodlné limuzíny prídu ako zbytočný luxus, majú však svoje opodstatnenie. Ak by ste šli uzatvárať miliónové kontrakty a prišli na Fabií prvej generácie, asi by si o vás obchodný partner nemyslel nič dobré. Nie je výnimkou, že si predstavitelia najznámejších spoločností doprajú to najlepšie, čo na trhu je a ešte navyše vylepšené. Tak, ako tento Mercedes.

Mercedes Vision EQXX: 1000 km na nabitie, spotreba len 10 kWh na sto

Mercedes ukázal nový koncept, ktorý je zameraný na elektromobilitu a ukazuje jej najsvetlejšiu stránku s veľkým dojazdom a nízkou spotrebou. Tomu je však podriadené všetko a Vision EQXX je čo najviac aerodynamická a efektívna ako to len ide.

Mercedes Avatar: Futuristická raketa z budúcnosti s pohybom do všetkých strán!

Mercedes AVTR je najúžasnejší koncept auta na svete s pohybom do všetkých strán. Môžeš šoférovať na ľavom aj pravom sedadle. Vyzerá ako z vesmíru, ponúka šialené funkcie, o akých sa ti ani nesnívalo!

Mercedes GLE od Brabusu je najrýchlejšie SUV na svete

Koľko výkonu je potrebné pre SUV? Sú to predsa ťažké a veľké autá. Najmä o veľkosti hovorí aj fakt, že napríklad Mercedes-Benz Triedy GLE má pôdorys ako menšia dodávka. A hmotnosť sa nezriedka dostáva na hranicu dvoch ton a niekedy aj nad ňu. Preto je výkon dôležitý, ale to, čo spravil Brabus s GLE Coupe je naozaj masaker. Prichádza Brabus 900 Rocket Edition.

Mercedes spustil elektrickú ofenzívu, priniesol EQB, EQE, EQS AMG a koncept EQG

Mercedes už niekoľkokrát oznámil, že to s elektromobilitou myslí vážne a do určitého času chce mať naozaj elektromobil v každej veľkosti auta. A ak nie elektromobil, tak aspoň plug-in hybrid. O čiastočnej elektrifikácii ani hovoriť netreba, to už Mercedes plní do bodky. Na mníchovskom autosalóne predstavila automobilka hneď niekoľko nových áut a konceptov, ktoré nemajú spaľovací motor a treba ich nabíjať z elektrickej siete.

Mercedes predstavil najmenší All-Terrain, prichádza s ním Trieda C

Pri predstavení najnovšej generácie Mercedesu Triedy C bolo jasné, že sa výrazne rozšíri aj počet verzií, ktoré toto auto ponúkne. Okrem kombi a sedanu, ktoré sú povinnosťou sa aktuálne ukázala aj úplná novinka, terénne zdvinhnuté kombi All-Terrain.

Mercedes S ako nový za cenu Octavie: 4x4 Rarita na predaj za zlomok ceny!

Dodnes takmer nejazdený Mercedes triedy S z roku 2007 je na predaj. Nepremeškaj výnimočnú ponuku. Ide o extrémnu stratu hodnoty, ktorá ponúka zaujímavú V8-čku s pohonom 4x4 za skvelú cenu!

Mercedes vylepšil štvordverové AMG GT, najviac zmien je vnútri

Automobilka Mercedes-Benz ukázala ako bude vyzerať inovovaný model AMG GT so štyrmi dverami. A ak budete vonkajšie tvary podrobne skúmať, tak to zistíte. Tie sa nezmenili vôbec, všetky inovácie sú skryté vo vnútri.

Mercedes ukázal nové Céčko, plug-in prejde na elektrickú energiu až 100 kilometrov

Mercedes predstavil novú generáciu jedného z najdôležitejších modelov v portfóliu. Po exkluzívnej Triede S prichádza s veľmi podobným stylingom aj menšia Trieda C. Tá patrí medzi úspešné modely po celom svete, keďže je globálnym modelom. Na začiatok prichádza s karosériami sedan a kombi.

Mercedes má nový elektromobil EQA s dojazdom viac ako 480 kilometrov

Mercedes postupne rozširuje portfólio elektrických a elektrizovaných áut. Novým zástupcom je plne elektrický model EQA. Ten neprichádza ako koncept, ale priamo ako produkčná verzia. Dalo by sa povedať, že je elektrickou alternatívou ku GLA.

Mercedes vypláca svojim zamestnancom “korona bonus”, aj keď má problémy!

Korona je dnes fenoménom, ktorý sa nejakým spôsobom dotýka absolútne každého. Niekto má v okolí nakazeného, iný prišiel o prácu, skrátka smutných príbehov v súvislosti s koronou je viac než dosť. Prežívajú ich aj tie najväčšie automobilky s najzvučnejšími menami. Niektoré automobilky sa však aj v tomto náročnom období o svojich zamestnancov starajú ako o svoj najväčší poklad.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.