Autobazár roka 2020 Trenčiansky kraj: Autográč

Nedávna anketa Autobazár roka 2020 už pozná svojich víťazov. Okrem absolútneho víťaza tu máme aj regionálnych víťazov jednotlivých krajov. Autobazárom roka 2020 sa v Trenčianskom kraji stal autobazár Autográč. Víťazovi blahoželáme a Autográč si tento titul určite zaslúži. Nájdete ho v Bánovciach nad Bebravou a pokiaľ ste z Trenčianskeho kraja, určite ho navštívte. 

Dávid v Auto-moto zaujímavosti
13.06.2021
Diskusia:
Zdroj: autobazar.eu

Autobazár roka 2020...

Auto-moto zaujímavosti

Váš autobazár sa stal Autobazárom roka v Trenčianskom kraji za rok 2020. Čo podľa vás rozhodlo?

Myslíme si, že rozhodli naše dlhoročné a rozsiahle skúsenosti s dovozom, predajom a servisom áut. Za 22 rokov pôsobnosti na slovenskom trhu sme si vybudovali pevný základ spokojných zákazníkov. Často sa stáva, že v rodinách majú od nás už niekoľko áut, tak zrejme hlasovala celá rodina.

Vďaka čomu sú zákazníci s vašimi službami spokojní?

Máme vytvorený systém "Príchodu auta" to znamená, že na každé jedno vozidlo z našej ponuky je vykonaná dôkladná servisná prehliadka. Zistené závady plnohodnotne opravíme, v žiadnom prípade s opravou neskončíme iba na pol ceste. Vždy sme sa snažili našim zákazníkom vyhovieť aj keď to pre nás nebolo vždy výhodné. Snažíme sa hľadať kompromisy a byť ústretoví.

Čo robíte inak ako vaša konkurencia?

Taká najhlavnejšia odlišnosť je asi v tom, že sa zameriavame na kvalitu a nie na kvantitu. Samozrejme je to aj čestnosť,  profesionálny prístup a inovatívnosť.

Majú ľudia stále záujem o jazdené autá?

Áno určite majú. Záujem sa však presunul na vozidlá s menším nájazdom km a novšími ročníkmi. Slovenskí zákazníci v poslednom období začali vyhľadávať autá od kvalitnejších výrobcov.

Minulý rok bol pre autobazáre náročný, a to hlavne z pohľadu pandémie koronavírusu. Ako by ste ho zhodnotil?

Minulý rok bol veru ťažký. Našťastie máme aj autoservis, ktorý nás, dá sa povedať, zachránil. Museli sme sa viac prispôsobiť požiadavkám zákazníkov.

Museli ste kvôli reštriktívnym opatreniam proti koronavírusu spraviť nejaké zmeny čo sa týka predaja, financovania alebo obhliadok áut?

Z dôvodu toho, že zákazníci mali obmedzený pohyb a nemohli nás fyzicky navštíviť, ponuku na internete sme museli rozšíriť a samozrejme sme prešli aj na sociálne siete.

Ako vidíte budúcnosť autobazárov a celého auto sektoru na Slovensku?

Podľa nás sa v budúcnosti zmení charakter predaja, svet prešiel viac do sveta digitálneho prostredia. Očakávame teda zložitejšie systémy a technológie, budeme musieť inovovať naše pracovné prostredie. Zákazníci dnes už hľadajú nielen kúpu automobilu ale aj servis a s tým spojené aj ostatné služby. Myslíme si, že obchod s autami už nebude len o samotnom predaji daného vozidla ako poznáme dnes. Technológie v nich použité sú zložité a náročné na servis, pokiaľ budeme chcieť udržať kvalitu sme si vedomí, že nás čakajú vysoké investície do diagnostík a servisných technológií. Pripravujeme sa aj na príchod elektromobilu a v súčasnosti projektujeme zmeny v našom autoservise. Klasické autobazáre sa zmenia na predajne podobné autorizovaným predajcom len v samozrejme menšom rozsahu.

Ak by ste si chceli zakúpiť auto z najlepšieho Autobazára roka 2020 v Nitrianskom kraji, JT Auto, ponuku ich áut nájdete na TOMTO odkaze.

Autobazár roka 2020 Trenčiansky kraj: AutográčZdroj: autobazar.eu

Autobazár roka 2020 Trenčiansky kraj: AutográčZdroj: autobazar.eu

Autobazár roka 2020 Trenčiansky kraj: AutográčZdroj: autobazar.eu

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nová Škoda Fabia IV: Podoba novinky od SCHULTE DesignPodľa dostupných informácií a vyjadrenia šéfa českej automobilky, Thomasa Schäfera, sa nová...26. Január, 2021
02Test: SEAT Leon Sportstourer – Naozaj netreba všetku výbavuSEAT má stále medzi najnovšími modelmi práve Leon. V ponuke je okrem klasického...17. Február, 2021
03Hyundai rozšíri paletu crossoverov o najmenší BayonHyundai má už teraz celkom širokú ponuku crossoverov a SUV. Najnovšie pribudli vlastne...26. Január, 2021