Magazín Autobazar.EU Auto-moto zaujímavosti

Výsledky vyhľadávania: Mitsubishi

Mitsubishi ASX: SUV jazdenka = kráľ výdrže a spoľahlivosti

Hľadáš jazdenku s vysokou spoľahlivosťou? Neprehliadni neznáme SUV Mitsubishi ASX. Dlhé roky so zaujímavými vyhliadkami na poli spoľahlivosti a životnosti. Čo viac si môžeš od 10-ročnej jazdenky priať? Neznámy SUV kráľ výdrže a spoľahlivosti s ročníkom výroby 2011 stojí za pozornosť.

Mitsubishi z Európy teda neodchádza, ukázalo nový Eclipse Cross PHEV

To, že odchádza Mitsubishi z Európy bola veľká téma len nedávno. Vlastne to oznámila aj samotná automobilka. Ale nie je to asi také horúce, keďže ešte nejaký čas vydrží s novým modelom Eclipse Cross. Ako to teda je? Odchádza, či ostáva?

Mitsubishi Attrage, keď sa čínsky sedan vydá do Európy na skusy

Európa a Ázia, to sú dva rozdielne trhy. Vedia to aj výrobcovia automobilov. Zatiaľ čo na starom kontinente dominujú hatchbagy a v poslednej dobe hlavne SUV-čka, na východe je to o čomsi inom. Japonsko, Čína či India, to sú krajiny, kde vo veľkom fičia sedany. Ktovie prečo, taký hatchbag má praktickejší tvar kufra, veľa krát aj menšie a kompaktnejšie rozmery. Niekedy sa však aj východný predajný hit dostane na náš trh. A to je prípad Mitsubishi Attrage.

Mitsubishi Lancer Evo končí! Už definitívne! Asi.

Jedna z automobilových legiend končí. Prečo sme zvolili tak trochu nejasný nadpis? Pretože to nie je prvý krát, kedy Mitsubishi ohlásilo odchod svojho azda najpopulárnejšieho a najpreslávenejšieho modelu. RIP drahé EVO.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.