Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Suzuki

Suzuki eVX má formu budúcich elektromobilov značky

Suzuki zjavne vždy počká, kým technológia dozreje a následne ponúkne svoju víziu a pohľad na problém. Nie je tomu inak ani pri elektrických autách. Aktuálne automobilka ukázala koncept eVX, ktorý má naznačiť ako budú v budúcnosti vyzerať elektrické vozidlá japonskej automobilky.

Päťdverové Suzuki Jimny prichádza, ale nie k nám

Japonská automobilka Suzuki má niekoľko zaujímavých modelov. Najzaujímavejším je však práve malý terénny model Jimny. Ten sa vo veľkom predával už vo svojej predchádzajúcej generácii a využívali ho nejedny služby elektrární. Je to auto, ktoré je malé a má extrémnu priechodnosť vďaka úžasným nájazdovým a príjazdovým uhlom. Najnovšia generácia sa chvíľu predávala na Slovensku ako štvormiestne vozidlo, ale potom zasiahli emisné normy a je dostupná iba ako dvojmiestny úžitkáč. Teraz však prichádza nová verzia.

Obytná úprava Suzuki Jimny so stanom za 5 500 €!

Japonský výrobca splnil sen vodičov, ktorí hľadajú ešte praktickejšie využitie. Stan, integrovaný do strechy auta, posúva využiteľnosť "malého géčka za menej" na úplne inú úroveň. Suzuki Jimny je populárnym modelom a táto úprava ho posúva ďaleko nad konkurenciu! Cena len 5 500 eur!

Test: Suzuki Vitara Hybrid - Už nie iba mild, už full

Suzuki patrí medzi automobilky, ktorý sa umiestňujú pravidelne na prvých priečkach predajov na Slovensku. Môže sa to určite aj model Vitara, ktorý je obľúbený a je na cestách už v hojnom počte zastúpený. O ešte lepšiu bilanciu sa má postarať nová verzia s hybridným pohonným ústrojenstvom.

Neznáme Suzuki Kizashi na predaj ako nové lacnejšie ako Fabia!

Pri kúpe ojazdeného auta človek často krát volí spoľahlivú a overenú značku. Auto, ktoré bude dobre slúžiť, bude spoľahlivé s dostupným servisom. Nejaké výnimčoné alebo netradičné autá si vyberie len zopár fajnšmekrov, ktorí presne vedia čo chcú. Napríklad také Suzuki, o ktorom ste možno ani len netušili, že eixstuje.

Test: Suzuki S-Cross – Hrdina v každodennom nasadení

Automobilka Suzuki len nedávno ukázala faceLift svojho modelu S-Cross, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie na Slovensku. Vo svojom segmente je naozaj na vrchole ponuky automobilky a aktuálne sa predvádza s hybridnou technológiou. Nič iné ako mild-hybrid do auta nemôžete zvoliť, ale to vôbec nevadí, pretože táto pohonná jednotka s prídavným elektromotorom je doladená k dokonalosti.

Suzuki S-Cross: Konečne nová generácia, alebo len facelift?

Suzuki ukázalo novú, už tretiu generáciu svojho bestselleru. Kým na začiatku to bolo výlučne Suzuku SX4, druhá generácia pridala označenie S-Cross. Avšak tretia generácia už necháva iba označenie S-Cross a nové auto predstavuje svoju modernú tvár a technológie.

Suzuki Jimny je v ČR nedostatkovým tovarom, predáva sa aj za dvojnásobok!

Suzuki je automobilka, ktorá má okolo seba vybudovanú vernú komunitu. Priaznivci značky často krát čakajú na nové generácie svojich obľúbených modelov. Týka sa to napríklad aj modelu Jimny, ktorý sa už dávno stal bestsellerom v prípade, ak ste hľadali jednoduché a odolné auto do náročného terénu. Jimny po novom návrate v roku 2018 vzbudilo veľký rozruch, pomerne skoro však Jimny z trhu zmizlo. A teraz je z neho takmer investičný artikel.

Test: Suzuki Vitara 4WD s automatom – Cahlupárske variácie

Vidíte ju takmer na každom kroku. Ak sa pohybujete v meste, tak vidíte aspoň jednu za deň, ale to sa pohybujete málo. Suzuki trafilo s touto generáciou Vitary kliniec po hlavičke, ale tak, že na šupu vrazilo do dreveného trámu 20-centimetrový klinčisko. Úspech má viacero čiastkových dôvodov, ale v základe je to veľmi dobrá kombinácia dizajnu, schopností a ceny.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Video: Suzuki Grand Vitara vs. 156-tonový obor BelAZ 75306

Ako dopadne zrážka terénneho osobného auta s jezdným z najväčším áut na svete? 156-tonový obor BelAZ 75306 si to v nerovnom súboji rozdal so Suzuki Grand Vitarou. Čo z osobného automobilu ostalo? Nenechaj si ujsť pôsobivé zábery na vlastné oči. Sleduj video.  

Malé géčko Mercedesu za menej: Suzuki Jimny prekvapenie

Suzuki Jimny = lacnejší Mercedes triedy G pre menej náročných zákazníkov s chuťou pre dostupnejšie riešenie. V lete 2019 sa tento populárny automobil dočkal nepríjemného prekvapenia. Jimny kazil výsledkami testov emisný priemer značky Suzuki v Európe. Značka tak riskovala sankcie a musela konať. Kvôli emisným normám bolo Suzuki Jimny stiahnuté z európskeho trhu. Teraz príchádza v upravenej podobe a rozhodne má čím zaujať. 

Kto nájde vylepšenia Suzuki Swift?

Suzuki Swift, jeden z ťažiskových modelov značky u nás, prešiel faceliftom. Po polke životného cyklu modelu je to celkom logická a častá aktivita. Avšak pri úspešnom aute nie je nutné meniť veľa a Suzuki je si toho dobre vedomé. Zmeny sú skôr skryté.

Test Suzuki SX4 S-Cross Hybrid – Sivá myška s hybridom

Aktuálna situácia je veľmi zložitá. Ak chcú automobilky ponúkať svoje autá a nemajú v pláne platiť vysoké pokuty za emisie, tak musia nasadzovať hybridné technológie. Výnimkou nie je ani Suzuki. Nepomohli mu ani naozaj úsporné motory.

Lacný Mercedes triedy G: Vyrobený zo Suzuki Jimmy!

Mercedes G-Class alebo Landrover Defender lacno? Žiaden problém. Nový pôsobivý bodykit ti dopraje šialene drahý vzhľad za dostupnú cenu. Úprava Suzuki Jimmy valcuje internet! Luxusný mini Mercedes G-Class môže byť tvoj za zlomok ceny!

VIDEO: čo dokáže nové Suzuki Jimny v teréne?

Novú Suzuki Jimny s nami dlho ešte nie je, napriek tomu vzbudilo vo verejnosti rozruch. Dizajn, ktorý vzdáva poctu niekdajším modelom, hrany a ostré línie nie sú dnes zrovna bežné. Tí, ktorí si myslia, že nové Jimny pôjde cestou ostatných SUV a stane sa z neho len imidžové auto bez praktických schopností v teréne budú najskôr prekvapení.

Nové Suzuki Swift, menšie ale dospelejšie

Väčšinou sa stretávame s tým, že autá medzigeneračne priberajú. Sú dlhšie a predovšetkým širšie ako predchodcovia. Suzuki Swift sa vo svojej kategórií malých mestských áut prezentovalo vždy ako jeden z útlejších predstaviteľov. No a nová generácia je dokonca menšia, no len zvonku.

Suzuki Baleno sa chystá podkúriť Škode Fabia

Japonské automobilky mali vždy dobrú povesť. Získali si ju hlavne vďaka svojej odolnosti a kvalite. V triede malých áut však v minulosti veľa Japoncov nebolo. Suzuki malo na fronte model Swift. Kvôli malému výberu motorov a v porovnaní s konkurenciou výrazne menším batožinovým priestorom sa mu nedostalo primeranej pozornosti. Fabia či Polo boli jednoducho praktickejšie. Suzuki to však mení a prichádza s modelom Baleno. Aby sme boli presní, Baleno už nejakú dobu na trhu je, ale na indickom. U nás si ho budete môcť zakúpiť už od mája.

Suzuki Air Triser: Minivan budúcnosti inšpirovaný mikrobusom VW!

Suzuki Air Triser patrí medzi tie dizajnové prevedenia, ktoré už od prvého pohľadu miluješ alebo, naopak, nenávidíš! Ide o futuristickú štúdiu kompaktného minivanu, ktorá stojí za pozornosť! Ku ktorému táboru názorov na Air Triser sa pridáš?

Suzuki Baleno, alebo keď je Swift primalý.

Japonské automobilky si zásluhou kvality a spoľahlivosti vybudovali aj v Európe veľmi dobrú povesť. Aj keď sa Suzuki v poslednej dobe skloňovalo v súvislosti so sporom s VW, neznamená to, že by sa nepracovalo na žiadnych novinkách. Jednou z nich je aj spomínaný model Baleno. O čo ide?

Mini terénna legenda Suzuki Jimny prichádza s novinkami!

Suzuki Jimny odjakživa reprezentovalo priechodnosť a univerzálnosť veľkých off-roadov s kompaktnými rozmermi malých mestských áut. Veľká svetlá výška, malé rozmery a kolesá umiestnené v rohoch karosérie s minimálnymi prevismi dostali Jimny na miesta, o ktorých by ste to nikdy ani len nepovedali. Nie nadarmo je tu s nami Jimny už od roku 1970. Pre rok 2015 si tento malý horal pripravil balíček nenápadných, no užitočných inovácií.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.