Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Suzuki

Suzuki S-Cross: Konečne nová generácia, alebo len facelift?

Suzuki ukázalo novú, už tretiu generáciu svojho bestselleru. Kým na začiatku to bolo výlučne Suzuku SX4, druhá generácia pridala označenie S-Cross. Avšak tretia generácia už necháva iba označenie S-Cross a nové auto predstavuje svoju modernú tvár a technológie.

Suzuki Jimny je v ČR nedostatkovým tovarom, predáva sa aj za dvojnásobok!

Suzuki je automobilka, ktorá má okolo seba vybudovanú vernú komunitu. Priaznivci značky často krát čakajú na nové generácie svojich obľúbených modelov. Týka sa to napríklad aj modelu Jimny, ktorý sa už dávno stal bestsellerom v prípade, ak ste hľadali jednoduché a odolné auto do náročného terénu. Jimny po novom návrate v roku 2018 vzbudilo veľký rozruch, pomerne skoro však Jimny z trhu zmizlo. A teraz je z neho takmer investičný artikel.

Suzuki Baleno sa chystá podkúriť Škode Fabia

Japonské automobilky mali vždy dobrú povesť. Získali si ju hlavne vďaka svojej odolnosti a kvalite. V triede malých áut však v minulosti veľa Japoncov nebolo. Suzuki malo na fronte model Swift. Kvôli malému výberu motorov a v porovnaní s konkurenciou výrazne menším batožinovým priestorom sa mu nedostalo primeranej pozornosti. Fabia či Polo boli jednoducho praktickejšie. Suzuki to však mení a prichádza s modelom Baleno. Aby sme boli presní, Baleno už nejakú dobu na trhu je, ale na indickom. U nás si ho budete môcť zakúpiť už od mája.

Suzuki Air Triser: Minivan budúcnosti inšpirovaný mikrobusom VW!

Suzuki Air Triser patrí medzi tie dizajnové prevedenia, ktoré už od prvého pohľadu miluješ alebo, naopak, nenávidíš! Ide o futuristickú štúdiu kompaktného minivanu, ktorá stojí za pozornosť! Ku ktorému táboru názorov na Air Triser sa pridáš?

Suzuki Baleno, alebo keď je Swift primalý.

Japonské automobilky si zásluhou kvality a spoľahlivosti vybudovali aj v Európe veľmi dobrú povesť. Aj keď sa Suzuki v poslednej dobe skloňovalo v súvislosti so sporom s VW, neznamená to, že by sa nepracovalo na žiadnych novinkách. Jednou z nich je aj spomínaný model Baleno. O čo ide?

Suzuki Alto opúšťa Európu so spotrebou 2,7 l/100 km!

Suzuki Alto predchádzajúcej generácie môžeme vo veľkom stretnúť na našich cestách dodnes. Neviete, ako to Alto vlastne vyzerá? Je to tá malá nevzhľadná škatuľa pri ktorej si myslíte, že ju z cesty sfúkne aj silnejší náraz vetra. No a Alto sa dočkalo aj generácie novej. Žiaľ, alebo chvalabohu ho na našich cestách s najväčšou pravdepodobnosťou už neuvidíme. Predávať sa má len na domácom trhu.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.