Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Fiat

Fiat Multipla s výkonom 1 000 koní!

Fiat Multipla. Názov auta, ktoré pozná naozaj každý a jeho unikátny vzhľad sa pred očami objaví aj tým, ktorí autami až tak nežijú. Dizajn Multiply niekoho môže budiť zo sna, predsa len pre mnohých ide o to najškaredšie auto sveta. Je vcelku bizarné, že aj takýto paškvil si našiel dostatočnú základňu priaznivcov. Niektorí z nich si povedali, že do Multiply vrazia výkon ako do monopostu F1.

Fiat Bravo ako nové za 2 500 €!

Fiat je automobilkou, ktorú dnes ľudia evidujú, avšak ako veľkého hráča ju rozhodne nevnímajú. Pokiaľ si ešte pamätáte deväťdesiate roky, jednoznačne je Fiat vo vašich spomienkach zapísaný väčším písmom. Mnohými svojmi modelmi dokázal konkurovať aj takému gigantu ako napríklad VW. Konkrétne šlo o modeli Brava a Bravo, ktoré boli komfortné a navyše obľúbené. Šlo o čosi lepšie ako populárne Punto, no tieto modely sa dnes už na cestách takmer nevyskytujú. Až na výnimky.

SUV Fiat za cenu Fabie?

Fiat je automobilkou, ktorá má svojich priaznivcov, avšak pre mnohých nebýva práve prvou voľbou. Fiat bol kedysi synonymom pre malé, kompaktné a štýlové autá, o veľké a rozmerné autá rozhodne nešlo. Doba sa však mení a už aj Fiat vie vyrobiť naozaj veľké auto. A môže byť aj lacné!

FIAT Tipo (356): Aký je a na čo si dať pozor pri kúpe

FIAT v roku 2015 znovu zrodil známe meno Tipo, s ktorým na prelome osemdesiatych a deväťdesiatych rokov vyhral titul auto roka. Vozidlo však začal predávať v Európe od februára 2016. Tento projekt sa však predáva aj pod inými názvami. V Turecku je to Fiat Egea a na trhoch v Mexiku a na Blízkom východe je to Dodge Neon. Toto vozidlo je ešte stále v ponuke automobilky a aktuálne vychádza v troch karosárskych verziách. Prichádza ako hatchback, ako kombi a ako sedan.

Sen z 80-tych rokov, Fiat Uno ako nový za 4 000 €!

Fiat vždy vyrábal automobily, pre ktoré bolo doménou skôr mesto. Niet divu, talianska automobilka predávala a dodnes predáva významnú časť zo svojej produkcie na domácom trhu, kde sú kompaktné autá jednoducho v móde. Nejde len o módu, ale aj praktickú stránku. Preštrikovať sa úzkymi talianskymi uličkami autom je výzvou a zaparkovať takmer nadľudskou úlohou. Aj preto je Taliansko krajinou skútrov. Lenže Fiat Uno nebol príliš rozmernejší a aj preto sa stal hotovým bestsellerom. Dnes ide o raritu a kúsok, ktorý je v stave ako nový je takmer zázrakom. Jeden tu je.

25 ročný Fiat po dôchodcovi v skvelom stave!

Pri kúpe ojazdeného auta človek okrem ceny pozerá hlavne aj na stav vozidla. O technickom stave veľa napovie aj majiteľ, ak ho máte možnosť poznať. Ak nie, tak aspoň napovedať o správaní vodiča a jeho používaní auta. Ak mal auto napríklad dôchodca, predpokladá sa, že nebolo až tak intenzívne používané. Lenže dobre to vedia aj nečestní predajcovia a hláška “auto po dôchodcovi” budí skôr úsmev na perách. Občas sa ale nájde inzerát, kde je toto tvrdenia aj pravdivé a vtedy môže ísť o zaujímavú možnosť.

Fiat Uno ako nový: S nájazdom 8921 km v top stave!

V inzeráte majiteľ auta z Frýdku - Místku píše, že predá Fiat UNO  1.0i ročník výroby 2002 s minimálnym nájazdom len 8921 km! Za koľko? Raritný Fiat v top stave na predaj za 8 000 eur!

25 ročný Fiat s maximálkou 250 km/h na predaj!

Fiat je zaujímavou automobilkou. Preslávila sa hlavne malými autami do mesta s dizajnom, ktorý ste buď milovali, alebo sa pre vás stal Fiat večným terčom posmeškov. Obecne talianske autá budia rôzne vášne, aj ich spoľahlivosť je často terčom posmeškov. Fiat ale občas prišiel s autom, ktoré sa vymykalo všetkému bežnému. Tak ako aj Fiat Coupé.

Video: Fiat Panda 4x4 vs. 1000-koňové Ferrari

Udrží starý Fiat Panda 4x4 tempo s rýchlym Ferrarim SF90 Stradale? Dávid verzus Goliáš. Dokáže stará mašina nemožné? Je možné absolvovať tento súboj bez porazeného? Sleduj video. 

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Fiat Tipo bude mať nové motory a akčnú verziu Cross

Ako to vyzerá v nižšej strednej triede z pohľadu lacných áut? Väčšina sa posúva smerom nahor. Škoda už so Scalou akosi chce atakovať prémiovejšie trhy. Reálne tak ostáva v tomto segmente máločo naozaj lacné. Avšak Fiat je tejto ponuke stále verný a prináša Tipo, ktoré aktuálne modernizoval.

Fiat 500 3+1: Polovičné dvere naviac!

Fiat 500 je obľúbený moderný model, ktorý dokázal spojiť históriu značky s modernými prvkami. Teraz prináša prekvapenie v podobe polovičných dverí naviac a ceny. Za koľko bude na predaj?

TOP inzerát na Fiat Punto, prežije aj pád vlády!!!

Takmer každý, kto si niekedy kúpil auto ho po čase chce predať. Za čo najviac peňazí, s čo možno najlepšími fotkami, s čo možno najpútavejším popisom. Prvé dve veci v tomto prípade nehľadajte, popis ale stojí za to!

Tom Hanks má nové auto. Poľský Fiat!

Slávni herci a pekné rýchle a hlavne drahé autá išli vždy dokopy. Občas sa ale nájde nadšenec, ktorý má záľubu medzi inými autami. Toto ale nie je rovnaký prípad, Tom Hanks sa k tomuto Fiatu 126p dostal úplne inak.

404-koňový mini Fiat: Dá 288 km/h a stovku za 4,7 s!

Nemecký úpravca Pogea Racing vzal „do parády“ taliansky populárny mini hatchback. Výsledok? Brutálne parametre a mimoriadne ostrý vzhľad! Maximálka 288 km/h a zrýchlenie superšportu! Malá beštia, Ares 500, doslova trhá asfalt! 

Fiat 500e za 65 € mesačne?

Pojem operatívny leasing sa posledné roky na Slovensku poriadne udomácnil. Nie každý má potrebu vlastniť auto, pre mnoho vodičov je výhodnejšie si ho dlhodobo prenajímať. Odpadajú starosti za poistky, servis, diaľničnú známku, prezúvanie. Všetko vám vyrieši leasingová spoločnosť. Druhou stranou mince je ale cena, najlacnejšie sa dá auto prenajať za niečo menej ako 200 € mesačne. Nie je to extrémna suma, no napriek tomu pre mnoho Slovákov predstavuje vysokú položku v rozpočte. V USA sú ale oveľa ďalej a auto tam môžete mať skutočne lacno.

500 koní vo Fiate Seicento? Áno!

Fiat Seicento. Typický zástupca talianskych miniáut. Ideálne do preplnených miest, úzkych uličiek a pre šoférov, pre ktorých je cúvanie povinnou nočnou morou. Na Slovensku sa mu až tak masívneho úspechu nedočkalo. Je to pochopiteľné. Nevalná povesť talianskych áut spolu s nízkym výkonom a bezpečnosťou na úrovni plechovky od piva nedávali predpoklady na predajné úspechy. Napriek tomu sa na svete nájdu ľudia, ktorí na malé autíčko nedajú dopustiť. A občas mu dajú do vienka poriadny výkon.

Fiat, aký by ste nechceli ani zadarmo!

Na tachometri 610 000 km, hrdza, oškretá karoséria, 17 rokov prevádzky za sebou. Toto nie sú práve parametre auta snov. No každý má iný vkus. V tomto prípade ale ťažko odhadnúť, či sa nájde masochista, ktorý by dal tomuto vozidlu ďalšiu šancu na život. Aký model sa pod strašným opisom skrýva?

Video: Brutálny Fiat 500 s motorom z motocykla BMW!

Nič nepoteší dušu fanúšika motorizmu ako veselá "prerábka" s netradičnými parametrami! Nenechaj si ujsť Fiat 500 MK1 poháňaný motorom z motocyklu BMW S1000RR! Je sa na čo pozerať, šialená verzia to na trati poriadne roztočí, sleduj video!

Abarth 595, alebo nadupaný Fiat 500 prichádza s faceliftom

Malý taliansky krpec menom Fiat 500 dostal už pred časom pekne napichaného súrodenca. Autíčko si vzal do parády Abarth, dvorný zlepšovateľ sériových Fiatov. Prcka narval koňmi a pustil na divokú jazdu mestom. Prednedávnom však prešiel model 500 faceliftom a Abarth 595 nemohol zaostávať. Nejde pritom len o drobné kozmetické zmeny, ako napríklad iné svetlomety a o stupeň rozdielny odtieň farby, polepšila si aj technika.

Fiat Tipo už aj ako hatchback a kombi!

Fiat Tipo je už vonku nejaký ten piatok. Ale len ako sedan. Nejde o žiaden predajný hit, Fiat chce model podporiť novými karosárskymi verziami. Tipo tak prichádza vo verziách hatch a kombi, ktoré sú pre európsky trh určite zaujímavejšie.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.