Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda
Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Fiat

FIAT prichystal krásnu limitovanú sériu modelu 500

Už ani nie je pravda že FIAT 500 sa na trhu ukázal už v roku 2007. Odvtedy nemá jedinú novú generáciu, všetko sú len modernizácie a zjavne tento prístup funguje. Veď aj pôvodná verzia FIATu 500 bola vo výrobe extrémne dlho. Tak dlho, že si vyslúžila až kultový charakter a vlastne o rovnaký princíp žitia sa snaží aj nová generácia. Nový FIAT 500, ktorý vlastne nový nie je nový prichádza s úplne novou špeciálnu sériou, ale s odkazom do minulosti.

Delo Toma Cruisa: 500-koňová Fiat beštia!

V novom filme Mission: Impossible exceluje horúca strela, ktorá dokáže to, čo žiaden iný Fiat na svete! Nenechaj si ujsť filmový trhák - žlté eso Toma Cruisa s 500-koňmi pod kapotou!

Test: Fiat Doblo Combi - Je cool, lebo má zabudovaný hashtag

Fiat Doblo je na trhu už dlhšie, ale v novej generácii prichádza s riešeniami podobnými materskému koncernu Stellantis. Fiat do neho patrí a je jeho už zjavne neoddeliteľnou súčasťou. Je zaujímavé sledovať históriu automobilky, lebo práve táto má pod sebou aj americké značky, z ktorých k nám dováža Jeep. Ale naspäť k modelu Doblo. Je to auto, ktoré reagovalo na úspech vozidiel s novou koncepciou už v deväťdesiatych rokoch a pokračuje dodnes.

FIAT 600e: zabudnite na sivú

Segment B je stále tým, ktorý praje malým crossoverom. Nie je tomu inak ani v prípade novinky v portfóliu koncernu Stellantis nazvanej FIAT 600e. Toto nové malé auto má až veľa spoločné s koncernovým bratom Jeep Avenger. Tiež stojí na platforme E-CMF2 a predvádza všetky jej výhody.

Vek 31 rokov, cena 30 000 €: Fiat rarita dá 205 km/h!

Ako vyzeral tuzexový sen pred 30 rokmi? Rýchlosť 205 km/h a extrémne nízky nájazd sú dôvodom, prečo za túto 31-ročnú raritu zaplatíš 30 000 eur! Túto Fiat raritu neprehliadneš ani dnes!

Fiat Panda 4x4 je tu s nami 40 rokov, to chce oslavu

Fiat Panda je zástupca toho najmenšie segmentu, ktorý existuje a dalo by sa povedať, že je ekvivalentom japonských Kei Cars. Je to malé auto, ktoré na malom pôdoryse ponúka veľkorysý priestor. Ale európska Panda má ešte niečo naviac. Má možnosť pohonu všetkých 4 kolies a práve táto alternatíva oslavuje 40. výročie vytvorenia. Je to auto, ktoré sa stalo ikonickým a určite takým bude aj jeho séria 4x40°.

Fiat Tipo ešte stále ponúka veľa auta za málo peňazí

Na trhu je aktuálne celkom dosť vozidiel, ktoré sú zamerané na nízku cenu a silné úžitkové vlastnosti. Taký môže byť napríklad aj Fiat Tipo, ktorý je ešte stále v ponuke a ešte hodnú chvíľu v nej zotrvá. Veď to nie je tak dávno, čo prebehol facelift, ktorý nahradil znak vpredu veľkým písmom. Dobre, je to dávno, ale ešte nejakú budúcnosť pred sebou má.

FIAT Topolino sa vracia ako základný kameň mobility

Talianska automobilka FIAT sa už nedávno stala súčasťou koncernu Stellantis. To znamená aj predstavovanie nových modelov so spoločnými platformami a spoločnými riešeniami. Jedným z nich bude aj najmenší a veľmi zaujímavý model s názvom Topolino. Na podobnom princípe už vznikli niektoré automobily, ktoré sa prezentujú v rámci koncernu, takže je to len znova využitie už zabehnutej platformy, ale s iným dizajnom.

Fiat Panda 4x4 ako moderné SUV pre smotánku!

Talianski majstri si dali prekvapivý cieľ. Urobiť z tuctového automobilu zaujímavý artikel pre bohatých. Podarí sa zmeniť„klišé auto pre nešťastníkov“ na moderné SUV? Fiat Panda Restomod prekvapí nielen 4x4 pohonom! Čo dokáže extrémna Panda?

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Pokorí auto za 10 000 eur luxusné SUV? Fiat vs. Land Rover!

Dokáže auto za 10 000 eur pokoriť luxusné SUV? Sleduj nerovný súboj Land Roveru s cenovkou 100 000 eur s obyčajným Fiatom Panda! Nebudeš veriť svojim očiam! Sleduj video!

Šok! Fiat Multipla sa vracia!

Autá sú rôzne. Nudné, praktické, športové, atraktívne, zvláštne, škaredé. Pre mnohých typickým predstaviteľom tej poslednej je bezpochyby Fiat Multipla. V mnohých anketách zastáva popredné priečky v anketách o najškaredšie auto histórie. Experiment menom Multipla verejnosť s nadšením neprijala, postupom času musela skončiť. No Fiat hlási návrat.

Fiat Multipla s výkonom 1 000 koní!

Fiat Multipla. Názov auta, ktoré pozná naozaj každý a jeho unikátny vzhľad sa pred očami objaví aj tým, ktorí autami až tak nežijú. Dizajn Multiply niekoho môže budiť zo sna, predsa len pre mnohých ide o to najškaredšie auto sveta. Je vcelku bizarné, že aj takýto paškvil si našiel dostatočnú základňu priaznivcov. Niektorí z nich si povedali, že do Multiply vrazia výkon ako do monopostu F1.

Fiat Bravo ako nové za 2 500 €!

Fiat je automobilkou, ktorú dnes ľudia evidujú, avšak ako veľkého hráča ju rozhodne nevnímajú. Pokiaľ si ešte pamätáte deväťdesiate roky, jednoznačne je Fiat vo vašich spomienkach zapísaný väčším písmom. Mnohými svojmi modelmi dokázal konkurovať aj takému gigantu ako napríklad VW. Konkrétne šlo o modeli Brava a Bravo, ktoré boli komfortné a navyše obľúbené. Šlo o čosi lepšie ako populárne Punto, no tieto modely sa dnes už na cestách takmer nevyskytujú. Až na výnimky.

SUV Fiat za cenu Fabie?

Fiat je automobilkou, ktorá má svojich priaznivcov, avšak pre mnohých nebýva práve prvou voľbou. Fiat bol kedysi synonymom pre malé, kompaktné a štýlové autá, o veľké a rozmerné autá rozhodne nešlo. Doba sa však mení a už aj Fiat vie vyrobiť naozaj veľké auto. A môže byť aj lacné!

FIAT Tipo (356): Aký je a na čo si dať pozor pri kúpe

FIAT v roku 2015 znovu zrodil známe meno Tipo, s ktorým na prelome osemdesiatych a deväťdesiatych rokov vyhral titul auto roka. Vozidlo však začal predávať v Európe od februára 2016. Tento projekt sa však predáva aj pod inými názvami. V Turecku je to Fiat Egea a na trhoch v Mexiku a na Blízkom východe je to Dodge Neon. Toto vozidlo je ešte stále v ponuke automobilky a aktuálne vychádza v troch karosárskych verziách. Prichádza ako hatchback, ako kombi a ako sedan.

Sen z 80-tych rokov, Fiat Uno ako nový za 4 000 €!

Fiat vždy vyrábal automobily, pre ktoré bolo doménou skôr mesto. Niet divu, talianska automobilka predávala a dodnes predáva významnú časť zo svojej produkcie na domácom trhu, kde sú kompaktné autá jednoducho v móde. Nejde len o módu, ale aj praktickú stránku. Preštrikovať sa úzkymi talianskymi uličkami autom je výzvou a zaparkovať takmer nadľudskou úlohou. Aj preto je Taliansko krajinou skútrov. Lenže Fiat Uno nebol príliš rozmernejší a aj preto sa stal hotovým bestsellerom. Dnes ide o raritu a kúsok, ktorý je v stave ako nový je takmer zázrakom. Jeden tu je.

25 ročný Fiat po dôchodcovi v skvelom stave!

Pri kúpe ojazdeného auta človek okrem ceny pozerá hlavne aj na stav vozidla. O technickom stave veľa napovie aj majiteľ, ak ho máte možnosť poznať. Ak nie, tak aspoň napovedať o správaní vodiča a jeho používaní auta. Ak mal auto napríklad dôchodca, predpokladá sa, že nebolo až tak intenzívne používané. Lenže dobre to vedia aj nečestní predajcovia a hláška “auto po dôchodcovi” budí skôr úsmev na perách. Občas sa ale nájde inzerát, kde je toto tvrdenia aj pravdivé a vtedy môže ísť o zaujímavú možnosť.

Fiat Uno ako nový: S nájazdom 8921 km v top stave!

V inzeráte majiteľ auta z Frýdku - Místku píše, že predá Fiat UNO  1.0i ročník výroby 2002 s minimálnym nájazdom len 8921 km! Za koľko? Raritný Fiat v top stave na predaj za 8 000 eur!

25 ročný Fiat s maximálkou 250 km/h na predaj!

Fiat je zaujímavou automobilkou. Preslávila sa hlavne malými autami do mesta s dizajnom, ktorý ste buď milovali, alebo sa pre vás stal Fiat večným terčom posmeškov. Obecne talianske autá budia rôzne vášne, aj ich spoľahlivosť je často terčom posmeškov. Fiat ale občas prišiel s autom, ktoré sa vymykalo všetkému bežnému. Tak ako aj Fiat Coupé.

Video: Fiat Panda 4x4 vs. 1000-koňové Ferrari

Udrží starý Fiat Panda 4x4 tempo s rýchlym Ferrarim SF90 Stradale? Dávid verzus Goliáš. Dokáže stará mašina nemožné? Je možné absolvovať tento súboj bez porazeného? Sleduj video. 

Najčítanejšie

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.