Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Toyota

Nová Toyota Prius: Iba plug-in a elegancia

Toyota patrí so svojim modelom Prius určite medzi výrobcov, ktorí sa najviac zaslúžili o rozšírenie hybridných vozidiel využívajúcich benzín a elektrickú energiu na svoj pohon. Aktuálne prichádza už piata generácia obľúbeného modelu, ktorý sa preslávil najmä v zámorských oblastiach. Piata generácia bude svojím spôsobom unikátna, v porovnaní s tými predchádzajúcimi.

Poruchové motory: Audí, BMW aj Toyota

Audíny, Passaty aj Škody Superb nemusia byť kúpou, ktorú neoľutuješ. Subaru, VW, Toyota a BMW vyrobili autá s problémovými motormi. Ktorým motorom sa vyhnúť, ak nechceš riskovať nákladnú opravu? 

Toyota RAV4 Adventure ukazuje inú tvár populárneho hybridného SUV

Toyota RAV4 patrí medzi najúspešnejšie hybridné SUV u nás. Je však celosvetovo najpredávanejším modelom spomedzi všetkých vozidiel. RAV4 tróni na vrchole predaných vozidiel v rámci celého sveta, čím ešte viac podporuje svoju identitu obľúbeného vozidla. Veľkému záujmu sa teší nielen na Starom kontinente, ale aj v ostatných častiach sveta.

Nová Toyota RAV4: Športovejšia, s novým podvozkom!

Populárny model, ktorý je už stálicou v rebríčku bestsellerov pre zákazníkov, ktorí vedia, čo chcú. Teraz v ešte športovejšom kabáte, s hybridným pohonom a novým vylepšeným podvozkom. Poznáme slovenské ceny. Za koľko sa predáva špeciálna verzia, Toyota RAV4 GR Sport?

Toyota Aygo X je stvorená do mesta, ale medzigeneračne je väčšia

Volkswagen len nedávno vrátil na trh malý model up! a táto trieda vďaka nemu získala viacero vozidiel na výber. Už tradičnou je Toyota Aygo, ktorá do svojej tretej generácie získala doplnok vo forme písmena X. Tento prvok, ktorý ma naznačovať crossoverový potenciál modelu je viditeľný už na samotnej vizáži.

Toyota Yaris Cross predvedie športové ambície výbavou GR Sport

Toyota Yaris Cross aktuálne získala nesmiernu popularitu vďaka svojím kompaktným rozmerom a hybridnej technológii za rozumnú cenu. Pritom zvnútra vozidlo nie je vôbec maličké. Prináša dostatok priestoru aj pre štyroch pasažierov na kratšie trasy. O zaujímavosť ponuky sa má teraz postarať nová výbava GR Sport.

Toyota Corolla Cross prichádza zmiešať karty medzi SUV segmentu C

Toyota už aj na Slovensku predstavila svoj nový model Corolla Cross. Dopĺňa tak ponuku SUV a crossoverov automobilky. Pripája sa tak do rodiny aktuálne pozostávajúcej zo 7 ďalších modelov. Patrí medzi vozidlá v nižšej strednej triede, alebo segmente C, podľa toho ktoré označenie uprednostňujete.

Toyota Supra: Dočkali sme sa manuálu pre šesťvalec

Toyota oznámila to, čo sme čakali, ale neboli sme si istí, či to mysli vážne. Ukázala Supru s manuálnou prevodovkou. Najskôr to vyzeralo, že sa ukáže hlavne pre trh USA a Japonsko, ale nie je to tak.

Toyota Land Cruiser: Nová funkcia Crawl Control exceluje v piesku!

Väčšina automobilov nemá v piesku šancu. To však nie je prípad Toyoty Land Cruiser! Sleduj, čo dokáže v dunách! Poradí si rovnako dobre v teréne ako na neľahkom a nestabilnom povrchu? 

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Toto je rodinná Toyota za 7 500 €!

Toyota je značkou, ktorá je považovaná za jednu z najspoľahlivejších automobiliek. Nie nadarmo sa hovorí: “Japonec na koniec”. Rovnako aj v mnohých rebríčkoch spoľahlivosti sa Toyoty pravidelne umiestňujú na popredných priečkach. Kvalita obvykle čosi stojí, no Toyota prináša auto za cenu, ktorú by jej u nás nikto neveril.

Toyota Yaris Cross: Autá do mesta ešte nekončia

Toyota má hybridy ako svoj charakteristický prvok. Preto nie je prekvapením, že aj najmenší crossover poháňa práve tento systém agregátov. Nový Yaris Cross je väčší ako samotný Yaris, hlavne na výšku, ale stále je menší ako Corolla, prípadne C-HR. A to ešte nehovoríme o fakte, že onedlho do ponuky pribudne väčší model Corolla Cross, avšak Yaris Cross bude stále veľmi schopným veľkostným základom.

Nová Toyota Aygo X: Z malého X crossover za 11 990 €!

Veľké auto s malým telom. S týmto výberom neurobíš krok vedľa. Éra kompaktných crossoverov nekončí. Toto agilné mini delo poteší nielen zvýšenou svetlou výškou!

Miniauto Toyota Aygo zvládla takmer 500 000 km!

Extrémne vysoké nájazdy sú doménou veľkých áut manažérov, prípadne kombíkov s naftovými motoromi, ktoré slúžia státisíce kilometrov. Ak sa bavíme o mestských autách, v zásade si ich nikto nekupuje na serióznejšie jazdenie. Takéto auto jazdí buď ľuďom pri jazdách po meste, alebo ide o druhé, prípadne tretie auto v rodine, takže sa mu až toľko priestoru nedostane. Napriek tomu sa našiel človek, ktorý na Toyote Aygo najazdil toľko, za koľko by sa nehanbil ani hocaký Passat.

Toyota pritvrdzuje, GR Yaris bol len ochutnávka, prichádza GRMN

Je to tak, GR Yaris je naozaj šialené auto, ktoré Toyota vyrobila a môže si to dovoliť, lebo fleetové emisie až tak nepokazí. Má predsa armádu hybridných vozidiel. Teraz však ukazuje niečo ešte extrémnejšie a to väčšina, vrátane nás, žasla ako funguje GR. Prichádza GRMN.

Lacná Dacia z Japonska: Rodinná Toyota s automatom za 10 680 eur

Priestorná Toyota Probox ponúka automat, hybrid aj 4x4. Škaredý, ale praktický automobil pre masy, lacná Dacia z Japonska! Tak možno nazvať rivala dostupných modelov u nás. Rodinná Toyota s automatom s cenou už od 10 680 eur!

Toyota odhalila svoju elektrickú ofenzívu

Toyota zatiaľ do elektrických áut veľmi nezasahovala. Dobre, Lexus má elektrický model, ale to je asi všetko. Dôvodom bolo, že automobilka chystala poriadne prekvapenie, naraz ukázala až 15 áut, ktoré majú šancu dostať sa do sériovej produkcie v nasledujúcich rokoch.

Najväčšia Toyota pick-up beštia: Väčšia ako Hilux, utiahne až 5, 5 tony!

Populárny pick-up Toyoty má novú konkurenciu. Hilux bol dlhý čas najväčším predstaviteľom ponuky statných pick-upov. Teraz prichádza posila portfólia modelov, ktorá vôbec nevyzerá zle. Je ešte väčšia, zabudni na smädný osemvalec! Čo dokáže nezničiteľná Toyota Tundra? 

Toyota Corolla Sport: Zázrak na vodík so zvukom tradičného motora!

Toyota zverejnila zvuk nového motora na vodík. Zabudni na tichú prevádzku. Novej Toyote s netradičným pohonom tradičný zvuk motora nechýba! Vodíkovú Toyotu Corolla Sport so zvukom normálneho motora chceš počuť na vlastné uši!

Toyota RAV4 Adventure: Ešte terénnejšie pôsobiava RAVka prichádza

Automobilka Toyota má v ponuke model RAV4 a žne s ním úspechy. Aktuálne však rozširuje ponuku o novú verziu. Ku klasickým líniam výbavy, ktoré sú dostupné doteraz sa pridáva Adventure. A prináša nielen inú výbavu, ale aj iné prevedenie prednej časti vozidla.

Test: Toyota Hilux – Stále sa drží svojej povesti

Koľko je už na trhu Toyota Hilux? Neskutočne dlho, asi je naozaj nezničiteľná. Začínala v roku 1968, ale najväčší úspech, alebo skôr najčastejšie používaným modelom z tých starých je štvrtá generácia, ktorá začala v roku 1988. Tie vidno v správach z východných krajín. A ak chcete vedieť čo všetko vydrží, tak si pozrite video, ktoré natočil Top Gear.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.