Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda
Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Toyota

Čínsky hybrid lepší ako Toyota: 200 koní komfortu

Úplne nový MG3 je najlacnejší a najlepší hybrid na trhu. Prvý full-hybrid v portfóliu čínskej značky nakopne európsku konkurenciu. Toyota a Renault majú po chlebe! 

Toyota Prius prešla do nového vývojového štádia a je zaujímavá

Toyota Prius je to auto, bez ktorého by sme nemali popularizáciu hybridov. Prvá generácia síce bola trošku v tieni ostatných vozidiel, ale už druhá, ktorú mal každý druhý hollywoodsky herec a herečka, aby vyzerali cool rozšírila rady priaznivcov hybridného systému. Toyota Prius spravila pre elektrickú energiu v autách možno toľko čo aj Tesla, akurát Tesla popularizovala plne elektrické vozidlá.

31 ročná Toyota s nájazdom 624 000 km za 46 000 €?

Toyota je automobilkou, ktorá sa mnohým do pamäti zapísala predovšetkým ako značka, ktorá robí naozaj mimoriadne kvalitné a odolné autá. Toyoty sú naozaj takmer nesmrteľné. Rovnako v oblasti hybridných technológií patria ku špičke. No v minulosti nám táto japonská firma priniesla aj modely, pri ktorých sa srdce rozbúšilo skutočne každému. Dokáže to síce aj dnes, no legendy sú jednoducho legendami navždy.

Emisné absurdnosti: táto malá Toyota stojí kvôli emisiám 108 800 €!

Elektromobilita sa zdá dosiahla na našich cestách úroveň z ktorej sa možno najbližšie obdobie nebude vedieť pohnúť. Tí, ktorí chceli elektromobil ho už majú a tí, ktorí ho nechcú si ho aj tak nekúpia. Dôkazom stagnujúceho záujmu sú aj predaje z vyspelých západných krajín, kde je v zásade všade zastúpenie elektromobilov zo všetkých nových áut pod hranicou 20%. Znamená to, že všade si vyše 80% ľudí radšej kúpi klasické spaľovacie auto. Elektromobily sa však cenovo stabilizovali, v niektorých prípadoch ich cena aj poklesla. No dlhodobo je nemožné, aby ich automobilky predávali pod cenu. Aby sa podarilo elektromobily zvýhodniť ešte viac, cestou poklesu cien to nebude. Už dlhšie sa šepkalo, že tým krokom bude umelé zvyšovanie cien klasických spaľovacích áut. Započalo to už Francúzsko a ukazuje nám, ako absurdný tento krok je.

Toyota Camry odštartuje novú etapu s novou generáciou

Možno si myslíte, že Toyota Camry je len výborné taxikárske auto, ale nie je to tak. Je to auto, ktoré dokážete využiť plnohodnotne aj ako rodinné a pritom ponúka väčšiu izoláciu od exteriérových vplyvov ako akékoľvek kombi, či SUV. Aj preto je veľmi dobrou správou, že Toyota predvedie najnovšiu deviatu generáciu modelu Camry aj v Európe a aj na Slovensku.

Nová Toyota C-HR bude stáť od 29 990 eur

Toyota C-HR je určite bestseller, čo sa týka ponuky japonskej automobilky. Priblížila štýl SUV kupé naozaj masám a svojim odvážnym tvarovaním prvej generácie predviedla, že všetko je relatívne. A relatívna je aj snaha ľudí mať konzervatívne vozidlá. Ak je vozidlo spravené dobre, tak ani odvážne tvary nevadia. Aktuálne na slovenský trh prichádza druhá generácia modelu C-HR a to hneď tromi motorizáciami a viacerými výbavami.

Toyota Hilux GR Sport: Kráľ nezničiteľnosti má športový prevlek

Toyota Hilux je opradená povesťou nezničiteľného vozidla. Nie je to len o teste britského programu Top Gear, ale aj o použití v bojových zónach. Tam pracuje na oboch stranách. Toto tvrdenie platí doteraz a stále na to existujú relevantné dôvody. Auto je stavané robustne a odolne, ale k tomu všetkému pribúda špeciálna verzia výbavy so športovým zameraním. Volá sa GR Sport, podľa športovej divízie automobilky.

Luxusné SUV z Japonska? Toyota Century SUV je ako Bentley

Ponuka japonských automobiliek na tamojšom domácom trhu a našom rozhodne nie je rovnaká. Na domácom si môžu Japonci dovoliť viacero výstrelkov, ktoré by inak nemali šancu. Takým môže byť luxusná limuzína Toyota Century a teraz, najnovšie, aj Toyota Century SUV. Veľké SUV s extrémnym luxusom, ktoré dokáže s prehľadom konkurovať Maybachu GLS a Bentayge.

Toyota Land Cruiser 70: Má 40 rokov, ale je sviežim hráčom na trhu

Niektoré autá z trhu tak ľahko neodídu. Príkladom môže byť nielen Lada Niva, ale aj Toyota Land Cruiser 70, ktorý sa vyrába pre niektoré špecifické trhy. Veľkú popularitu stále zažíva na Blízkom východe a tiež v Austrálii a v domácom Japonsku. Preto automobilka stále pokračuje v jeho produkcii a pre modelový rok 2024 ho výrazne obnovila, tak, že by sme si želali, aby bol dostupný aj u nás. Facelift spája retro prvky s modernými riešeniami.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Toyota Land Cruiser prichádza s ostrými tvarmi aj do Európy

Toyota Land Cruiser je už dlhodobo synonymom spoľahlivosti a synonymom vozidla, ktoré sa dokáže vysporiadať s každou nástrahou. Veď verzii z osemdesiatych rokov ešte stále fungujú a Toyota ich stále vyrába a schádzajú z výrobných liniek. To však neznamená, že by bolo auto zastaralé, lebo celkom často mení generáciu. Aktuálne prichádza nová, ktorá bude menšia s označením J250 a príde aj do Európy.

Nová Toyota C-HR je Prius v koži SUV

Japonská automobilka Toyota pochopila, že model C-HR je úspešnou stálicou na trhu. Sú ľudia, ktorí si po prvom kuse dokonca kúpia rovno druhý, rovnaký, len po modernizácii. Toyota auto kontinuálne vylepšuje a pridáva niektoré novinky. Ale teraz nie. Teraz prichádza úplne nová generácia. Nová generácia však nebude taká ako predchodca, prinesie omnoho viac možností pohonných sústav. Nebude to už len o štandardných benzínových motoroch a hybridoch, teraz to bude o možnosti nabíjania.

BMW je orol a Toyota je korytnačka (podcast)

Umelá inteligencia stelesnila značky áut do zvieracej ríše. Fernando Alonso ponúkol v aukcii svoje unikátne Ferrari, za koľko ho predal? V Prahe chcú zrušiť výhodné parkovanie zadarmo pre elektormobily a David Beckham vymýšľa farby pre luxusnú značku. Aj tieto informácie sa dozviete v najnovšom auto-moto podcaste inzertného portálu AUTOBAZAR.EU s Ďurom Sabom.

760 nových áut Polície SR: Toyota, BMW aj elektrické Škody Enyaq!

Polícia SR vďaka plánu obnovy rozšíri svoj vozový park o 760 nových vozidiel. Tieto mašiny uvidíme zasahovať na cestách! Toyota, BMW aj elektrické Škody Enyaq!

Nová Toyota Prius: Cena nie je dôležitá

Toyota predstavila novú generáciu svojho dôležitého modelu s názvom Prius na statickej prezentácii. Mali sme možnosti ho prejsť celý skrz na skrz a pozrieť sa na všetky jeho detaily. Je futuristický a prináša technológie, ktoré zase posúvajú auto o kus dopredu. Aké sú teda tie základné fakty?

Nová Toyota Prius: Iba plug-in a elegancia

Toyota patrí so svojim modelom Prius určite medzi výrobcov, ktorí sa najviac zaslúžili o rozšírenie hybridných vozidiel využívajúcich benzín a elektrickú energiu na svoj pohon. Aktuálne prichádza už piata generácia obľúbeného modelu, ktorý sa preslávil najmä v zámorských oblastiach. Piata generácia bude svojím spôsobom unikátna, v porovnaní s tými predchádzajúcimi.

Poruchové motory: Audí, BMW aj Toyota

Audíny, Passaty aj Škody Superb nemusia byť kúpou, ktorú neoľutuješ. Subaru, VW, Toyota a BMW vyrobili autá s problémovými motormi. Ktorým motorom sa vyhnúť, ak nechceš riskovať nákladnú opravu? 

Toyota RAV4 Adventure ukazuje inú tvár populárneho hybridného SUV

Toyota RAV4 patrí medzi najúspešnejšie hybridné SUV u nás. Je však celosvetovo najpredávanejším modelom spomedzi všetkých vozidiel. RAV4 tróni na vrchole predaných vozidiel v rámci celého sveta, čím ešte viac podporuje svoju identitu obľúbeného vozidla. Veľkému záujmu sa teší nielen na Starom kontinente, ale aj v ostatných častiach sveta.

Nová Toyota RAV4: Športovejšia, s novým podvozkom!

Populárny model, ktorý je už stálicou v rebríčku bestsellerov pre zákazníkov, ktorí vedia, čo chcú. Teraz v ešte športovejšom kabáte, s hybridným pohonom a novým vylepšeným podvozkom. Poznáme slovenské ceny. Za koľko sa predáva špeciálna verzia, Toyota RAV4 GR Sport?

Toyota Aygo X je stvorená do mesta, ale medzigeneračne je väčšia

Volkswagen len nedávno vrátil na trh malý model up! a táto trieda vďaka nemu získala viacero vozidiel na výber. Už tradičnou je Toyota Aygo, ktorá do svojej tretej generácie získala doplnok vo forme písmena X. Tento prvok, ktorý ma naznačovať crossoverový potenciál modelu je viditeľný už na samotnej vizáži.

Toyota Yaris Cross predvedie športové ambície výbavou GR Sport

Toyota Yaris Cross aktuálne získala nesmiernu popularitu vďaka svojím kompaktným rozmerom a hybridnej technológii za rozumnú cenu. Pritom zvnútra vozidlo nie je vôbec maličké. Prináša dostatok priestoru aj pre štyroch pasažierov na kratšie trasy. O zaujímavosť ponuky sa má teraz postarať nová výbava GR Sport.

Najčítanejšie

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.