Magazín Autobazar.EU Auto-moto zaujímavosti

Výsledky vyhľadávania: Man

Mansory dalo, po Silvestri, modelu Stallone inú vizáž

Mansory má v ponuke niekoľko modelov, ktoré akoby tvorili základné portfólio ako samostatnej značky. Jedným z nich je Stallone, ktorý dostáva nové generácie rovnako ako automobilka vyrábajúca základ pre prestavbu prichádza s novými modelmi.

Mansory je stále vo forme, ukázalo upravené Lamborghini Urus

Mansory už musí poznať každý, kto sa o autá aspoň okrajovo zaujíma. Nemeckýá firma má na svojom konte naozaj veľa poriadne šialených kúskov. Ale v ostatnej dobe boli niektoré jej kreácie až šokujúco triezve a decentné. Avšak to bolo asi ticho pred búrkou vo forme prestavby Lamborghini Urus.

Manuál a prepĺňaná V6-tka, nový Nissan Z je perfektný, ale u nás nebude

Po dlhej dobe, odkedy Nissan predstavil model 370Z, prichádza úplne nové kupé. Nissan ukázal nástupcu ikonického modelu Z ako prototyp, ale do sériovej produkcie sa toho veľa meniť nebude. V podstate je veľké plus, že toto nie je koncept, ale prototyp, čiže vozidlo z prípravnej série reálneho modelu.

Manthey Racing prerobil Porsche 911 GT3 RS na okruhovú zbraň

Porsche 911 GT3 RS je jednou z najextrémnejších Porsche 911, ktoré boli v ponuke. Avšak ani to nebráni možnostiam vylepšenia podľa aktuálnych požiadaviek na použitie. Nemecký úpravca Manthey Racing spravil auto ešte viac zamerané na okruhové jazdenie.

Manhart spravil najšialenejšie Mini, má 350 koní

Mini má ako vrchol svojej ponuky verziu John Cooper Works GP. Platí to pre malý trojdverový hatchback. A už ten má poriadny výkon. Motor zdieľa s JCW Clubmanom a Countrymanom. Okrem nich tento agregát figuruje aj v predokolkových modeloch BMW označených číslami 35i.

Mansory delá pre náročných: Modrá koža, 0-100 km/h za 2,5 s, výkon 850 koní!

Len najextrémnejšie delá automobilového priemyslu dostávajú výnimočné úpravy z úpravcovskej dielne Mansory! Lamborghini, Audi, Mercedes-AMG. Punc dokonalosti v podobe nevídaného modrého interiéru, extrémne parametre, akcelerácia a nečakané prvky výbavy! Nenechaj si ujsť beštie, čo dajú 0-100 km/h za 2,5 sekundy s výkonom 850 koní!

Manažérka bezpečnosti Tesly: „je len otázkou času, kedy niekto umrie“.

Elon Musk je bezpochyby jedným z najväčších ľudí dneška. Prečo? Dostal sa do vesmíru, od základu postavil celosvetovú automobilku s inovatívnymi technickými riešeniami. A je na svoje diela patrične hrdý. Pri negatívnej kritike sa to však mení na precitlivenosť. Hlavne, ak sa niekto obúva do jeho výtvorov z vlastných radov.

Man a Neoplan: Autobusy s komfortom limuzíny!

Moderná doba prináša inovácie aj do sveta autobusovej dopravy. S týmito autobusmi si dokážeš predstaviť cestu na dovolenku aj ty! Ako vyzerá prezidentská trieda autobusov? Doba dokonalej výbavy autobusov s komfortom limuzíny je tu! 

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.