Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda
Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Mini

Test: MINI Countryman JCW - Rebel sa skryl ešte viac

Mini Countryman oslavuje na našom trhu už tretiu generáciu, ktorá bola doteraz celkom úspešná, lebo ponúkala štýlový crossover strednej veľkosti. Novinka je zase o niečo väčšia a o niečo zaujímavejšia aj z pohľadu rodinného vozidla. Je zaujímavá ale stále aj z hľadiska výkonov, lebo stále ponúka vrcholné prevedenie John Cooper Works.

MINI pridáva praktickejšiu karosériu hatchbacku

Automobilka MINI v minulosti, v predchádzajúcej generácii modelov, ponúkala aj päťdverový model. Tento dobrý zvyk pokračuje ďalej a po trojdveráku sa konečne ukázala aj päťdverová verzia súčasného modelu. Bude mať aj spaľovacie agregáty, teda hlavne spaľovacie agregáty, čo znamená, že môže zažiť celkom zaujímavý trhový záujem.

Čínska kópia mini za 2 300 €!

Auta v Číne boli vždy vnímané ako lacné a nie príliš kvalitne napodobeniny renomovaných automobiliek. Dlhú dobu to bola aj pravda. Mali sme tu napríklad kópiu BMW X5 takmer 1:1, samozrejme ale dizajnovo a kvalitatívne na celkom inej úrovni. Postupom času sa však zmenila situácia aj tu a Čína začala prinášať naozaj zaujímavé kúsky. Kvalita už nebola problémom, rovnako sa výrazne zlepšila aj otázka dizajnu. No nájdu sa výnimky. Presne tak, aj dnes nájdete spoločnosti, ktoré sa v zásade ani nesnažia skryť inšpiráciu inými značkami. Tak, ako v prípade tejto čínskej kópie Mini.

MINI Aceman: Päť dverí a elektrických až 218 koní

Portfólio automobilky MINI má veľmi zaujímavý a dynamický vývoj. Ide viacerými smermi a jedným z nich je ten elektrický. Kým štandardné MINI bude dostupné ako elektromobil, ale aj so spaľovacími agregátny, rovnako to bude aj s modelom Countryman. Ale zatiaľ výlučne elektrický má byť model Aceman. Je to malé 5-dverové vozidlo typu crossover, ktoré by mohlo nahradiť predchádzajúci päťdverový kus krpca.

Mini Countryman John Cooper Works: Už bez priestorových kompromisov

Pri predstavení najnovšej generácie modelu malého MINI a MINI Countryman bolo veľa slov o elektrickej mobilite. Dokonca si niektorí mysleli, že spaľovacie verzie MINI, toho klasického, malého, vôbec nebudú. A pritom, BMW prekvapilo a pod kapotou bude aj dvojliter. Je to celkom logické, lebo malé MINI je s rovnakou platformou ako to minulé. Novinkou je však veľký MINI Countryman. Prichádza aj s verziou John Cooper Works, ale má o trochu menej výkonu ako doteraz.

Malé MINI bude nakoniec aj so spaľovacími motormi

Automobilka MINI je súčasťou BMW Group, čo už vie asi každý. Okrem nej patrí do spojenia aj Rolls-Royce, ale teraz sa budeme venovať práve automobilke s britskými koreňmi vyrábajúcej malé autá. MINI minulý rok predstavilo dve elektrické verzie svojho najmenšieho modelu s tromi dverami. Vtedy to vyzeralo, že to je všetko, ale nakoniec nie. Aktuálne automobilka MINI predstavila dve novinky s označením MINI Cooper C a MINI Cooper S. Obe nové verzie budú mať spaľovacie agregáty.

MINI Cooper SE Convertible: Dva kusy máme na Slovensku, poponáhľajte sa!

Mini predáva model s otvorenou strechou už pár rokov, ale ostatne si pripravilo novinku a to špeciálnu sériu kabrioletu s pohonom na elektrickú energiu. Bude sa volať MINI Cooper SE Convertible a vznikne len v obmedzenej sérii 999 kusov. Pozitívnou správou je, že toto auto sa dostane aj na náš trh a to konkrétne v počte dvoch kusov. Môžete si ho pozrieť a kúpiť v predajni Auto Palace na Vajnorskej ulici. Ale asi by sme najskôr zavolali, možno že sú už oba exempláre predané.

Renault 5: Výnimočné moderné supermini v retro štýle!

Každá značka potrebuje auto, ktorý reprezentuje nový dizajn, moderné technológie, a zároveň odkazuje na históriu značky. Renault 5 je presne takým automobilom. Supermini pre výnimočných vodičov!

MINI Countryman JCW pokračuje s dvojlitrovým benzínom

Aj napriek postupnému prechodu na elektrickú energiu existuje stále nová generácia najväčšieho SUV automobilky MINI s dvojlitrovým benzínovým štvorvalcom. Auto sa volá celým menom MINI John Cooper Works Countryman, alebo použije skratku JCW. Nová, už tretia, generácia prichádza nielen s elektrifikáciu, ale aj s klasickými spaľovacími motormi.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

MINI ukázalo nový znak pre John Cooper Works

Pri britskej automobilke MINI, ktorá je stále v rukách BMW sa čím ďalej, tým viac hovorí elektrickej budúcnosti. Avšak ani tá spaľovacia súčasnosť nie je na zahodenie a aj v nej sa dejú veci. Najnovším činom, ktorý preletel okruhmi je predstavenie nového loga športovo ladených kusov John Cooper Works. Logo sa objaví na všetkých vozidlách, takže budú aj športovejšie elektrické automobily. Možno už v blízkej budúcnosti

Takto majú vyzerať BMW budúcnosti, minimalistické a šokujúce

Veľké ľadvinky nebola nesprávna cesta, BMW len zvolilo jednu módnu vlnu, ktorá nesadla každému. To ako budú vozidlá BMW vyzerať do budúcna naznačuje nový koncept s názvom Vision Neue Klasse. Predstavil sa na IAA Mobility a predvádza niektoré historické konexie, ale skôr sa pasuje do futuristického náhľadu.

Nové malé MINI bude len elektrické, nový Countryman zatiaľ ostáva tiež iba s elektrikou

Britská automobilka MINI predstavila rovno dva nové modely. Jedným z nich je MINI s klasickou trojdverovou karosériu, ale nie už tak klasickým stvárnením a už vôbec nie s klasickým pohonom. Je jasné, že nové modely budú buď elektrifikované, alebo úplne elektrické, malé MINI bude práve základom tejto budúcej stratégie. Už predchádzajúca generácia mala možnosť elektrického pohonu, ale táto pôjde ešte ďalej.

MINI ukazuje novú verziu svojho najvýkonnejšieho modelu. Dostala meno Bulldog Raving Edition

Automobilka MINI už netrpezlivo čaká na predstavenie svojho najnovšieho modelu vo forme trojdverového hatchbacku nasledujúcej generácie. Súčasná generácia tak pôjde do histórie, ale rozlúči sa ešte s ďalšou zo sérií finálnych špecialít. Bude ňou balík doplnkov s označením Bulldog Racing Edition, pričom vylepšenia vznikali na okruhu Nürburgring.

MINI spraví výhradne manuálnu edíciu JCW 1to6

Aj keď automobilka MINI už predviedla, že postupne odhaľuje budúcu generáciu najmenšieho trojdverového modelu, stále je tu možnosť kúpiť si tú súčasnú, ktorá pôjde do dôchodku a konkrétne si ju môžete kúpiť s novou špeciálnou sériou. Bude sa volať 1to6 a vznikne na základe najvýkonnejšej alternatívy John Cooper Works z trojdverovej karosérie.

MINI predviedlo svoju prímorskú tému edíciou Seaside

Kedy rozmýšľate o kúpe auta s otvorenou strechou? Je to zima? Alebo skôr jar? Vlastne sa dá povedať, že práve načasovanie predstavenia novej série MINI je naozaj ideálne, lebo v prípade polročného trvania výroby je teraz ideálne objednať kabriolet. A preto existuje nová séria Seaside, ktorá sa ukázala v počasí, ktoré ponúka aktuálne skôr jarné teploty ako treskúcu zimu.

Mini obytné auto vhodné na cestu okolo sveta.

Obytné autá boli kedysi vzácnosťou, dnes ide o pomerne bežnú záležitosť. Je to aktuálny trend, niekto si obytné auto kúpi nové, tí zručnejší si robia svoje projekty svojpomocne doma v garáži. A kto si nie je istý tým, či je obytné auto to pravé orechové pre neho, je tu množstvo možností nejaké si zapožičať a vyskúšať si obytné auto aspoň na pár dní. A niekto vezme naozaj nezvyčajný kúsok, nenechá sa nikým ovplyvniť a ide si za svojím. Je tu dôkaz, že aj miniatúrne auto môže byť pripravené na dlhý výlet hoc aj okolo sveta.

Škoda Superb s minimálnym nájazdom lacnejší ako Fabia!

Škoda je nesmierne populárnou automobilkou, boduje hlavne Octaviou a Fabiou. Škoda Superb je pre mnohých už predstaviteľom vyššej triedy, symbol čohosi nedostupného. No na poli jazdeniek je niekoľko zaujímavých a dostupných kúskov, obvykle však majú už čo to odžité. Kúsok v dobrom stave je pri aute, ktoré je určené na hltanie extrémnych kilometrov naozaj vzácnosťou. Jedna z nich je práve tu.

Extrémna mini dodávka: 600 koní + 1000 Nm krútiaceho momentu!

Nová mini elektrická dodávka s extrémnym výkonom! S elektrickým pohonom dokáže podľa výrobcu prejsť v teréne 160 km! Výkon 600 koní, 1000 Nm krútiaceho momentu!

MINI Aceman: dvadsiatky disky na malom elektromobile

Automobilka MINI sa postupne pripravuje na obmenu svojho modelového radu a predvádza to elektrickým konceptom Aceman. Na ňom nie je vôbec zaujímavý pohon, ani výkony, ani iné dynamické parametre. To najzaujímavejšie je predsa niečo iné. Veď tento koncept určuje ako by mali vyzerať jednotlivé detaily na budúcich sériových vozidlách z britskej produkcie.

Mini Audi A1 do mesta s výkonom športiaku!

Audi je pre mnohých synonymum dokonalej prestíže, luxusu a v niektorých prípadoch aj športového auta. Obvykle však ide o stredne veľké a veľké autá, ako kompaktné mini auto do mesta si Audi asi nikto nepredstaví. Toto miesto zaujal práve model Audi A1, ktorý bol rozhodne viac zaujímavým ako rozšíreným. Na cestách ich je naozaj minimum a z Audi A1 vznikol ešte omnoho raritnejší model.

Najčítanejšie

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.